רשת מלונות בראון מתרחבת: תקים מלון יוקרתי בת"א

רכשה מבנה בסכום של כ-60 מיליון שקל מקבוצת חג'ג' שיכלול 5 קומות מלונאות עם 190 חדרים. הערכה היא כי במלון היוקרתי שיוקם תוך כ-4 שנים יושקעו עוד כ-50 מיליון שקל לצורך הקמתו

צילום: יח"צ

רשת מלונות בראון מתרחבת.

הרשת של איש העסקים מני ויצמן וליאון אביגד ממקימיה, רכשה מחג'ג' נדל"ן זכויות מקרקעין בבניין בפרויקט סלמה בדרום ת"א, MOMA, אשר צפוי לכלול 5 קומות מלונאות תמורת כ-60 מיליון שקל.

הפרויקט יכלול בין השאר קמת מגורים, בקומה העליונה, שטחי תעסוקה ומסחר בקומת הקרקע.

מלונות בראון, תשלם במעמד חתימת ההסכם סך של כ-5.850 מיליון שקל, עוד כ-7 מיליון שקל ותוספת הצמדה במועד העמדת הליווי הבנקאי לרכוש במסגרת קבוצת הרכישה של הפרויקט , זאת ככל שהדבר יתאפשר בהתאם להסכמה עם הבנק שיממן את בניית הפרויקט, וסך של כ-40-46 מיליון שקל ישולם לאחר קבלת טופס 4 לפרויקט. הערכה שזה ייקח כ-4 שנים.

לפי ההסכם, רשת מלונות בראון מתחייבת להקמת בית מלון יוקרתי שיכלול כ-190 חדרים, ומתחייבת להפעיל את בית המלון למשך לפחות 5 שנים ממועד תחילת הפעלת המלון, אשר יכלול מסעדה, חדר כושר, ספא, בריכה אשר גם יהיה פתוח לטובת דיירי הפרויקט.

בראון תציע לבעלי הדירות של כלל הפרויקט לקבל שירות של המלון, כמו כן תציע אפשרות להשכיר דירות לטווח קצר למי שירצה בכך.

בבניית החדרים של המלון יושקעו עוד כ-50 מיליון שקל.

כמו כן בראון תצטרך לשלם לחג'ג' בגין ייעוץ לפרויקט, אשר גובהם הסופי יקבע בהתאם לעלויותיו הסופיות של הפרויקט ואשר ישולמו , בהתאם לאבני הדרך שנקבעו בהסכם הייעוץ.

הפרויקט כאמור ממוקם בין הרחובות סלמה, רבנו חננאל והרא"ש בדרום ת"א, והוא אמור לכלול שני בניינים בני 18 קומות ועוד שני בניינים בני 7 קומות, שכאמור אחד מהם הוא המלון עצמו. סך הכול, הפרויקט יכלול 225 דירות ושטחי מסר וציבור. בנוסף לחניות תת קרקעי בן 300 מקומות.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה