רשת מריוט תשיק יותר מ-30 מלונות יוקרה חדשים ב-2020

מלונות מותגי היוקרה של רשת המלונאות הבינלאומית הגדולה בעולם ייפתחו בשנה הקרובה גם באיסלנד, במונטנגרו ובפיליפינים. "נמשיך להעלות את הרף על מנת ליצור חוויית אירוח מעשירה ובלתי צפויה", אומרת מנהלת מותגי היוקרה ברשת

מלון JW Marriott בעיר קאן בריביירה הצרפתית. צילום: 123rf

הנהלת תאגיד מריוט, חברת המלונאות הגדולה בעולם, הודיעה כי היא עומדת לצרף 185 מלונות יוקרה למאגר המלונות שלה, כשיותר מ-30 ייפתחו כבר בשנה הקרובה.

מלונות היוקרה החדשים, שיצטרפו למותגי היוקרה של תאגיד מריוט, הכוללים, בין השאר, את: ריץ קרלטון, סט. רג'יס, JW Marriott, Luxury Collection ועוד, ייפתחו ב-12 מדינות חדשות, ביניהן: איסלנד, מונטנגרו והפיליפינים.

טוני קפואנו, מנהל הפיתוח הראשי של מריוט הבינלאומית, אמר: "בכל שנה מאגר מלונות היוקרה שלנו צומח הן באיכות והן בכמות ביעדים אסטרטגיים ברחבי העולם".

רק לאחרונה חגג מותג היוקרה ריץ קרלטון את פתיחת מלון ה-100 של המותג בעיר פרת' באוסטרליה, ובשנה הקרובה ישיק המותג מלונות חדשים במרוקו, בעיר ניקו ביפן ובמקסיקו סיטי.

המותג סט. רג'יס ישיק ב-2020 מלונות חדשים בקהיר, בריביירת מאיה במקסיקו ובדובאי, ואילו המותג W Hotels יגיע בשנה הקרובה לנשוויל, לפילדלפיה, לטורונטו, לצ'נגדו ולמלבורן.

מותג היוקרה הפופולרי, JW Marriott, ירשום את הצמיחה המשמעותית ביותר בשנה הקרובה עם פתיחת מלונות בסוואנה-ג'ורג'יה, אורלנדו ואנהיים בקליפורניה, איסטנבול בטורקיה, דאנאנג בוייטנאם, נארה ביפן, מוסקט בעומאן ומונטריי במקסיקו. המותג היוקרתי יכלול יותר מ-115 מלונות בשנת 2022.

טינה אדמונדסון, מנהלת מותגי היוקרה במריוט הבינלאומית, אמרה: "במסגרת מותגי היוקרה שלנו נמשיך להציע חדשנות וחשיבה רעננה, ונמשיך להעלות את הרף על מנת ליצור חוויית אירוח מעשירה ובלתי צפויה".

נושאים שמוזכרים בידיעה