שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

פרסום ראשון: רשת פתאל רוכשת עוד מלון בחיפה

חיפה חיפה עיר עם עתיד: בצל משבר מגפת הקורונה, פתאל מהמרת על חיפה ורוכשת מלון בן 160 חדרים הנבנה בימים אלה באזור המושבה הגרמנית בעיר
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חיפה
חיפה. צילום: shutterstock

פתאל מתאוששת ממשבר נגיף הקורונה – רוכשת מלון נוסף בעיר חיפה.

ברשת המלונות מאמינים בהתאוששות והולכים דווקא על חיפה, שעד מגפת הקורונה המלונות בה התבססו בעיקר על תיירות נכנסת ולאו דווקא על ישראלים. המלון שנרכש נמצא בהליך בנייה ע"י הקבלן שלום שטרית באזור המושבה הגרמנית בעיר, הנחשבת למוקד בילוי בעיר. במלון בן כ-160 חדרים.

כזכור, פתאל החזקות שיפרה ברבעון השני של 2021 את הפרמטרים שלה כאשר רשמה רווח של 81.400 מיליון שקל לעומת הפסד של כ-359 מיליון שקל אשתקד. הכנסות הרשת הסתכמו לסך של כ-645 מיליון שקל לעומת כ-122.800 מיליון שקל אשתקד. השינוי נובע מפתיחת מלונות בישראל ובאירופה.

נכון למועד חתימת הדו"ח, פעילות הקבוצה בישראל, באירופה ובקפריסין כוללת החזקה, שכירות וניהול, לרבות מלונות עתידיים, של 219 מלונות. 187 מהם פעילים עם למעלה מ-42 אלף חדרים מתוכם כ-17 אלף חדרים מצויים במלונות שהחברה הינה בעלת מלוא או חלק הזכויות בהם וכ-25 אלף חדרים המצויים במלונות שהחברה שוכרת או מנהלת.

הרווח התפעולי ברבעון השני הסתכם לסך של כ-270.730 מיליון שקל לעומת הפסד של כ-253.500 מיליון שקל אשתקד. הוצאות המימון הסתכמו לסך של כ-49 מיליון שקל.

בחצי הראשון של 2021 החברה סיימה בהפסד של כ-298.200 מיליון שקל לעומת הפסד של כ-666.860 מיליון שקל אשתקד. הכנסותיה הסתכמו לסך של כ-840.400 מיליון שקל לעומת סך של כ-962.150 מיליון שקל אשתקד. החברה רשמה הפסד תפעולי של כ-9 מיליון שקל לעומת הפסד תפעולי של כ-415 מיליון שקל בחצי השנה הראשונה של 2021 .

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

3 תגובות

  1. המלונות של פתאום בישראל הם פשוט זוועה.מלוכלכים,שירות גרוע,חדרים בעיצוב מיושן וכו… לא מבין איך הבעלים של הרשת לא רואה את כל השכונה במלונות שלו וחבל מאוד.

  2. במקום לקנות עוד מלון תגיע אתה אדון פתאל וצוות המנהלים שלך למלון שלך כן שלך יו ספלאש ריזורט ותנקו אותו צורה למנהל שלך שם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.