שבה לים: רויאל קריביאן חוזרת הפליג בחודש דצמבר ומציגה שורת חידושים ופרוטוקולים בריאותיים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כחלק מהכנות האנייה Quantum of the Seas, לקראת הופעת הבכורה שלה בסינגפור בדצמבר, מדווחת חברת רויאל קריביאן אינטרנשיונל כי צי האניות שלה יציגו מערכות חדשות הכוללות אוויר צח
חוזרת להפליג Oasis of the Seas
רויאל קריביאן חוזרת להפליג. צילום: 123rf

חברת רויאל קריביאן נערכת בחודשים האחרונים להפלגות לצד הקורונה ותציג החל מהיום (חמישי) ובשבועות הקרובים שורת חידושים ופרוטקולים בריאותיים רבים על מנת להסביר איך היא הולכת להעניק ביטחון מירבי לאורחיה.

כזכור, בעקבות התפרצות נגיף הקורנה בעולם, רויאל קריביאן הפסיקה באופן גורף את כל ההפלגות ברחבי העולם החל מהתאריך 15.3.2020.
כחלק מהכנות האנייה Quantum of the Seas, לקראת הופעת הבכורה שלה בסינגפור בדצמבר, מדווחת חברת רויאל קריביאן אינטרנשיונל כי צי האניות שלה יציגו מערכות חדשות הכוללות אוויר צח.
“מערכת HVAC –(מערכת מיזוג אוויר) באניות רויאל קאריביאן מזרימה ברציפות 100% אוויר צח מבחוץ לחדרי האורחים ולאזורים הציבוריים ברחבי האנייה.

מסנני MERV 13 משודרגים לוכדים אירוסולים בגודל של 0.3 עד 1 מיקרון – “מספיק יעיל לסנן וירוס קורונה, הצטננות ושפעת”, נמסר מהחברה. אוויר נקי מהים נכנס באופן רציף לכל חדר באנייה, על ידי החלפת אוויר של עד 12 פעמים בשעה. חללים ציבוריים יקבלו תחלופת אוויר נקי 15 פעמים בשעה. האוויר נשאב מצד אחד של האנייה לקירור ואוורור, על פי תיעוד החברה, ואז יוצא החוצה באמצעות פליטה בצד הנגדי של האנייה.

בחברת רויאל קריביאן מציינים, כי לפי מחקר עצמאי שנערך על ידי המרכז הרפואי של אוניברסיטת נברסקה באנייה Oasis of the Seas אישר כי זיהום אוויר בין מרחבים ציבוריים סמוכים הוא נמוך ביותר ובלתי ניתן לגילוי ברוב מקרי הבדיקה.
עוד מדווחת ענקית הקרוזים האמריקאית, גם כי מרבית ההפלגות באירופה ב-2021 יישארו ללא שינוי.

אודי שנבל, מנהל הפיתוח העסקי בחברת סנורמה, נציגת המכירות של תאגיד רויאל קאריביאן בישראל, סיפר לפספורטניוז כי להערכתו צפויים להיות מספר שינויים קלים שיתאימו דווקא לקהל הישראלי.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה