אמריקן איירליינס וקטאר איירווייס חתמו על הסכם אסטרטגי חדש

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מלבד חידוש הסכם הקוד-שייר בין החברות, הסכם השותפות יציע לנוסעי שתי החברות רשת קווים מגוונת בכל רחבי העולם. אמריקן הודיעה שהיא שוקלת גם פתיחת קו לדוחא, בירת קטאר

 

קבוצת התעופה אמריקן איירליינס מדווחת כי היא חתמה על עסקת שותפות אסטרטגית עם קטאר איירווייס ומחדשת גם את הסכם הקוד-שייר עם החברה הקטארית. בחודש יוני 2017 השעתה אמריקן איירליינס את הסכם הקוד-שייר הקודם עם קטאר איירווייס עקב הטענות האמריקניות, כי חברות המפרץ זוכות לסבסוד לא הוגן מצד ממשלותיהן.

“הנושאים שהובילו להשעיית השותפות שלנו טופלו, ואנחנו מאמינים כי חידוש הסכם הקוד-שייר שלנו יאפשר לנו לספק שירות משופר ללקוחות שלנו”, אמר דאג פארקר, יו”ר ומנכ”ל אמריקן איירליינס.

אכבר אל באקר, מנכ”ל קבוצת קטאר איירווייס, אמר: “השותפות האסטרטגית תפגיש שתי רשתות תעופה מהגדולות בעולם, תגדיל את הבחירה עבור מיליוני נוסעים ותספק טיסות קישור נוחות למספר משמעותי של יעדים חדשים”.

דאג פארקר ורוברט איסום, נשיא אמריקן איירליינס, ציינו במכתב לעובדים, כי “החברה התחילה להיות יותר אסטרטגית לגבי כניסה לעסקים משותפים ובריתות עם שותפים על מנת לחזק ולהשלים את הרשת שלנו. אנו נמשיך לפעול אסטרטגית להרחבה והעמקה של השותפויות הגלובליות שלנו”.

ראשי אמריקן איירליינס אף ציינו כי החברה שוקלת השקת קו מארצות הברית לדוחא, בירת קטאר.

מוקדם יותר החודש חתמה אמריקן איירליינס על הסכם קוד-שייר עם חברת הלואו-קוסט הברזילאית, גול, ואף הודיעה על הרחבת שיתוף הפעולה עם חברת אלסקה איירליינס, המצטרפת לברית התעופה הבינלאומית oneworld, בה חברות גם אמריקן וקטאר איירווייס.

 

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.