שיהיה במז"ט: אופקים חגגה 40 באתונה

יותר מ-200 עובדי חברת התיירות הותיקה ומנכ"לי חברות הבת בקבוצה, יצאו לא מכבר לסיור לימודי מפנק בן שלושה ימים ביוון. במהלך הסיור ביקרו בעיר הבירה הקדומה של יוון, ובמרכז אתונה. צפו בתמונות

סוכני אופקים מטיילים באקרופוליס

 

חברת אופקים נסיעות ותיירות חגגה 40 שנה להיווסדה. יותר מ-200 עובדי החברה ומנכ"לי החברות הבנות בקבוצת התיירות, יצאו ביום שני ה-25/02 לסיור של שלושה ימים באתונה והסביבה.

בסיור נטלו חלק כל סוכני החברה ומנהליה כולל בעלי החברה – בת-שבע, איתי ודן לוי, ומנכ"לית החברה עידית פדן, אליהם הצטרפו גם מנהלי החברות בנות בקבוצת אופקים: יריב פישר – מנכ"ל חברת פליי איסט, רענן בן בסט – מנכ"ל החברה הגיאוגרפית, דרור בן מנחם ויעקב לוי  – מהנהלת "רימון", דני אוסטרר – מנכ"ל PTC, מאיר חן – מנהל מעברי ה- VIP בגשר אלנבי ובגשר הירדן, וגיא מלמד – מנהל אופקים גלובל.

הסיור, אשר אורגן ע"י חברת טריפולוג'י מבית החברה הגיאוגרפית מקבוצת אופקים, התחיל ביום שני לפנות בוקר עם קבלת פנים בנתב"ג שכללה שלטים יחודיים ומתנות.

עידית פדן, מנכ"לית חברת אופקים

מיד לאחר הנחיתה, הגיעו העובדים למוזיאון "אקרופוליס", ואת ארוחת הצהריים קיימו באיזור הפלאקה, אחרי כן הגיעו למנוחה בבית המלון "אולימפיק רויאל", לקראת הערב בו חגגו בטברנה יוונית ששוריינה רק לעובדי ומנהלי אופקים.

למחרת, יום שלישי, לאחר ארוחת הבוקר בקומת הגג של המלון, אשר משקיף על גבעת הפרתנון, הגנים הלאומיים ואקרופוליס, יצאו לכיוון עיר הבירה הקדומה של יוון, נאפליון עם עצירה בתעלת קורינתוס, ביקרו במבצר פלמידי ואכלו ארוחת צהריים בנמל הישן בעיר העתיקה.

בערב השני התקיים האירוע המרכזי, שכלל סרטון על תולדות החברה, זיכרונות של ותיקי החברה אשר חלקם נמצאים בה כבר למעלה מ- 30 שנה, וקטעי ארכיון עם אלברט לוי ז"ל – מייסד החברה.

במהלך הערב חולקו פרסים למצטייני החברה, והוקרה מיוחדת לכל מנהלי החברה. הערב הסתיים בתזמורת בוזוקי ובזמרים שהרקידו את הקהל עד השעות הקטנות של הלילה.

היום אחרון לחגיגות ה-40, כלל סיור רגלי של מרכז אתונה בתוך המשולש בין הר הליקאביטוס עם הנוף המדהים על אתונה, ירידה דרך שכונת דקסמניס עד השוק המרכזי, כיכר מונסטירקי, הפלאקה וסינטגמה עם טקס החלפת המשמרות אל מול הפרלמנט היווני ומצבת החייל האלמוני.

צילומים: אופקים נסיעות ותיירות.

 

האחים לוי, דן ואיתי, בעלי קבוצת אופקים עם מנכ"ל החברה הגאוגרפית ומארגן החגיגות, רענן בן-בסט.

 

טיול ביום הראשון – עובדי אופקים באתונה

 

חוגגים 40 -אופקים   

 

נושאים שמוזכרים בידיעה