שלמה SIXT שוברת שיאים

חברת השכרת הרכב מדווחת על עלייה של כ-12% בהשכרת רכבים בחו"ל, בחודשי יולי אוגוסט לעומת אותה התקופה אשתקד. מהם היעדים הנבחרים של הקהל הישראלי להשכרת רכבים?

צילום: shutterstock

 

חברת שלמה SIXT מדווחת על שבירת שיא הזמנות של החברה להשכרת רכבים בחו"ל. החברה מדווחת על עליה של כ-12% בחודשי הקיץ יולי-אוגוסט לעומת 2018. מהחברה נמסר שהסיבות לכך הן בעיקר ביעדים חדשים שנפתחו אליהן טיסות בשנה האחרונה. כדוגמת פורטוגל שציינה עליה של 250% בהשכרת רכבים.

בועז יעקובי, סמנכ"ל שיווק ומכירות בשלמה SIXT: "מדי שנה, לקראת חודשי הקיץ, ישנה עלייה בהזמנות להשכרת רכבים בחו"ל. עם זאת, השנה אנו עדים להתחזקות ולקפיצה של כ-12% בהזמנות. נתון זה מעודד במיוחד, בהתחשב בכך שתשעה באב יוצא מאוחר מאוד השנה, בשליש השני של אוגוסט, אז מצטרף גם הציבור הדתי ומסורתי, שמשתדל להימנע מחופשות בימים שלפני.

היעדים הפופולאריים ביותר על הישראליים להשכרת רכבים הם: ארה"ב (35%), גרמניה (14%), איטליה (12%), צרפת (7%), אוסטריה (6%) והולנד (6%).

ואלו הם הרכבים שישראלים אוהבים לנהוג עליהם בחו"ל: פולקסווגן גולף, אופל אסטרה, פורד פוקוס סטיישן, פולקסווגן פסאט סטיישן

יעקובי הוסיף ואמר: "נתון מעודד נוסף הוא שחופשות החגים יוצאות השנה מאוחר, לעומת שנה שעברה, ולמעשה מייצרות עוד עונת נסיעות נפרד. בשנה שעברה, ערב ראש השנה חל ב-6.9 וחופשות החגים היו ממש המשך של חופשת הקיץ."

נושאים שמוזכרים בידיעה