שמול: “דווקא בתקופה הזאת, אנחנו מבינים את משמעות רכישת אמריקן אקספרס טרוול”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הבעלים של קבוצת תלמה תיירות באגרת לעובדי הקבוצה: "שהעסק הזה עוד מתארך, מוזר להגיד אבל זה באיזה שהוא מקום, נותן לנו בידול יותר ויותר חזק וטוב אל מול המתחרים שלנו, ובמקביל זה שולח אלינו יותר ויותר קבוצות שלמות של מצטרפים ליום שאחרי"
תלמה נסיעות הגישה תביעה נגד אמריקן אקספרס טרוול
ארז שמול, בעלים תלמה נסיעות. צילום: רונן מחלב

על רקע משבר הקורונה הנמשך, ארז שמול, הבעלים של קבוצת תלמה נסיעות שלח אגרת תמיכה ועדכון לעובדי הקבוצה .
“הנה עוד פרק ומידע חדש ומעודכן שייתן לנו זווית ועדכון על התקופה, אני מסתכל לאחור על שלושת החודשים ויותר מאז יצאנו למסע ההזוי והמפתיע הזה ואומר לעצמי שהלפני זה כבר נראה כמו מציאות רחוקה שהגעגועים אליה רק הולכים ומתגברים. אבל יחד עם זה אני שומר בקפדנות על סימני הדרך כדי לצייר קו חזק והמשכי לזווית העלייה שכולנו מחכים לה.
ביום יום שלי אני מחלק את זמני בניהול המשבר ותחזוק המערכת במצב קורונה. אבל מחודש לחודש מוצא את עצמי עובד מבוקר עד לילה על הפקת יתרונות ערכים חסרי תקדים מתקופת הקורונה. בין היתר כמו שדובר כבר לא פעם, אנחנו קולטים עשרות רבות של פרילנסרים שמצטרפים ומוקמים מידי יום במערכות. סוכנים רבים שמגיעים מהרשתות הגדולות במבנה תגמול של התעוררות מהקורונה כולל רבים מכאלה שמספרים שהם ״מחלצים״ סוכנים בקשיים. כמובן שהדבר המסיבי שמתגבר מיום ליום, זה קליטת סוכנויות שלמות קטנות וגדולות לתוך הקבוצה שלנו שלא נפרט עליהם כדי שלא יעתיקו את הפורמט”.

על עסקת רכישת חברת אמריקן אקספרס טרוול, כותב שמול ולמעשה רומז שעל אף התקופה הוא מתכוון לממש את הרכישה: “קצת על אמקס. דווקא בתקופה הזאת וככל שאירוע הקורונה הולך ומתארך, אנחנו מבינים את המשמעות החשובה של מהלך הרכישה שלהם, וברור יותר ויותר שכנראה הגוף שנבנה פה יהווה מעצמה מפוארת של קבוצתנו וייתן הזדמנויות רבות לאנשי תלמה ולאנשי אמקס. האחד ועוד אחד פה יהיה 4, במיוחד שבמקביל נעשים מהלכים רבים מתחת לפני השטח שיתמכו בזה עוד יותר”.
עוד מוסיף שמול :”בנוסף אני רוצה לספר לכם על פרויקט חדש שנקרא “Talma Travel Hub” שימוקם בכמה מקומות בארץ שיקלוט את כל שורדי הענף וייתן פלטפורמה גדולה של כל מה שצריך כדי להשתלב בקבוצתנו”.

עוד מוסיף וכותב שמול :”אנחנו ממשיכים במהירות יציבה ומבוקרת לכיוון היעד שלנו ועל אף התארכות הדרך, אנחנו מייצרים יציבות מרשימה ואף אינרציה מכובדת שעוד נותנת לנו רוח גבית שעוד יותר דוחפת למהירות יציאה בזכות נתוני היציבות שאנחנו מפגינים על פני השוק והתעשייה.
ממשיכים להשתמש באותם מכשירי מדידה שמתורגמים לכלי ניווט לפי מדדי הארץ והעולם. למרות שפה בארץ נראה עוד די תקוע, באירופה וארה״ב אנחנו רואים כבר טראפיק הולך ומתגבר, אך עדיין במונחים לא גבוהים שמדברים על 15-20% מול שנה שעברה באזורים אלה.
פה בארץ אנחנו עוקבים אחרי ״משיכות החבל״ של חברות התעופה ומדינות העולם אל מול הרגולציה פה בישראל. יש לחץ עצום על ממשלת ישראל לפתוח את הגבולות, ונקווה לראות כבר את התוצאות בשבועות הקרובים. בגדול אנחנו ממשיכים במלוא המרץ באותה הדרך שפעלנו עד עכשיו ויותר”.
עוד מציין שמול לעובדי הקבוצה:” חברות וחברים אני יודע שכולנו כבר רצינו ותכננו להיות כבר במקום אחר בימים האלה, אבל כידוע הקורונה פה מנהלת את לוח הזמנים לצערנו. מה שנשאר לנו זה להמשיך ולהתארגן לחזרה לשגרה, ואפילו שהעסק הזה עוד מתארך מוזר להגיד אבל זה באיזה שהוא מקום נותן לנו בידול יותר ויותר חזק וטוב אל מול המתחרים שלנו, ובמקביל זה שולח אלינו יותר ויותר קבוצות שלמות של מצטרפים ליום שאחרי. כמובן שאנחנו בוררים אותם ומחזקים את הקבוצה שלנו באנשים טובים..

אני יודע שיש דיסוננס בזה שיש 44 חברים שנפרדנו מהם ובמקביל גיוס של מעל 100 חדשים, והמספר עוד עולה מיום ליום. אבל חלק מאפקט הקורונה זאת התוצאה הזאת, ואיפה שאפשר. תאמינו לי שעשיתי הכול לשמר את מי שהיה אפשר”.

שמול מסיים את פנייתו לעובדים בביטחון רב וכותב: “היום יותר מתמיד אני מעביר לכם מסר חשוב. תלמה זאת החברה החזקה והיציבה בענף ובתעשייה, ועל אף התארכות הקורונה אנחנו מנצלים את התקופה בלעשות את חברתנו עוד הרבה יותר חזקה ומובילה בעתיד הקרוב. לכן התרומה של כל אחת ואחד ממכם היא להמשיך ולהיות סבלנים וחזקים!! וזאת תרומה ענקית שלכם. אני מודע ללוח הזמנים של החל״ת ונדע לעזור לכל מי שיהיה במצוקה כמו שעשינו עד היום בלי לעשות מזה קמפיין. אז חשוב לשמור על קור רוח ועל ראש מורם כמו שנכתב בעבר ומי שיעשה כן, יהיה המנצח הגדול של התקופה.
אני מחכה בדיוק כמוכם לרגע שנחזור, ומבטיח לכם כשנחזור אתם תגלו הרבה מאוד דברים משמחים וטובים שהכנו לקבוצה בימים אלה”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “שמול: “דווקא בתקופה הזאת, אנחנו מבינים את משמעות רכישת אמריקן אקספרס טרוול””

  1. יפה שאתה קונה חברות אבל אם תביט קצת קרוב לאף תראה שבחברות הבת שלך מפטרים דווקא את.האנשים המוכשרים ביותר רוצה רמז תבדוק במשרד שמוכר את איטליה במקום לשמור על העובדים הםמפןטרים וכאשר הכל יחזור לקדמותו פחות או יותר מי ימכור את מה שלתלמה הגדולה יש מה להציע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה