שר הבריאות לרגל יום הרופאה והרופא: “ממשיכים להוביל בענק בחיסונים”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עוד אמר שר הבריאות, "היום זה 'יום הרופאה והרופא' אבל השנה האחרונה מלמדת אותנו שלא צריך 'יום הרופא'. שנים 2020-2021 הן שנות המלאכים בלבן". מחר (שלישי) יחל מבצע חיסון צוותי ההוראה בישראל ולבני 55 ומעלה
שר הבריאות לרגל יום הרופאה והרופא
שר הבריאות, יולי אדלשטיין. צילום: חורחה נובומינסקי, לע"מ ובאדיבות משרד הבריאות

לרגל יום הרופאה והרופא החל היום (שני) אמר שר הבריאות, יולי (יואל) אדלשטיין, שזה הרגע להודות למי שבאמת עומדים בחזית בשנה האחרונה.

“היום זה ‘יום הרופאה והרופא’ אבל השנה האחרונה מלמדת אותנו שלא צריך ‘יום הרופא’. שנים 2020-2021 הן שנות המלאכים בלבן. כבר שנה שלמה אתם שם בשביל אזרחי ישראל, בימים ובלילות, בשבתות ובחגים, נותנים את הנשמה במציאות קשה ואכזרית”.

עוד לדברי אדלשטיין, “עכשיו מתחילים לראות את האור. יחד אתכם ועם הצוותים הרפואיים נוביל את ישראל להיות המדינה הראשונה בעולם שמשלימה את מבצע החיסונים. בזכותכם חוזרים לחיים”.

בתוך כך, מודיע משרד הבריאות כי החל ממחר (שלישי) יחל מבצע ‘חוזרים לחיים’ במערכת החינוך: יחלו לחסן את צוותי ההוראה בישראל.

לצורך קבלת החיסון, על צוותי ההוראה לקבוע תור בקופת החולים ולהגיע עם תעודת עובד משרד החינוך או עם תלוש שכר. צוותי הוראה שאין בידיהם אישור העסקה, יופיעו ברשימה ייעודית של משרד החינוך וכך יהיו זכאים לחיסון.

כמו כן, יורחב החל ממחר מעגל המתחסנים בעקבות הגעת משלוח החיסונים הנוספים אתמול לישראל – יחוסנו מבוטחי קופות החולים מגיל 55 ומעלה. גם בני שכתב גיל זו מתבקשים לפנות לקופות החולים לתיאום תור לחיסון.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה