שר התיירות: “את המשאב האדיר הזה שנקרא ים המלח אנחנו מוכרחים למקסם”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אסף זמיר, ערך ביקור עבודה ראשון במועצה האזורית תמר ים המלח. אל הביקור התלוו מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי ומנכ"ל החברה הממשלתית להגנות ים המלח (חל"י), שימי דניאל. ראש המועצה ניר ונגר: "במהלך יולי- אוגוסט החניה בחינם בים המלח"
בוחנים את השטח צילום: החברה להגנות ים המלח
בוחנים את השטח צילום: החברה להגנות ים המלח

שר התיירות, אסף זמיר ערך ביקור עבודה ראשון במועצה האזורית תמר ים המלח.

במהלך הביקור שמע השר סקירה של ראש המועצה, ניר ונגר על התפתחות התיירות באזור לאורך השנים, הפגיעה הקשה שמסב משבר הקורונה לתיירנים, לעסקים ולבתי המלון באזור, על הפעילות השוטפת בפיתוח ואחזקת מתחם התיירות וחופי ארץ ים המלח ע”י המועצה.
בנוסף, ראש המועצה עמד על שיתוף הפעולה בין המשרד למועצה בקמפיינים השונים כחלק מתפיסת השיווק של ארץ ים המלח כחלק מהאטרקציות התיירותיות והייחודיות בנגב לקהלי היעד השונים.
במהלך הביקור, בישר ונגר לזמיר כי לאור משבר הקורונה והרצון לעודד תיירות פנים, תאפשר המועצה במהלך החופש הגדול, בחודשים יולי ואוגוסט, חניה חינם במתחם התיירות בחניות המסומנות בכחול לבן.
ראש המועצה הדגיש בפני השר כי בחופים המרכזיים בעין בוקק שחודשו ואף הונגשו לפני כשנתיים, ניתנים בחסות המועצה שירותי החוף הכוללים מקלחות, שירותים, שמשיות וכסאות, לצד שירותי ההצלה, ללא עלות!

מימין לשמאל- דניאל ונגר וזמיר בסיור בים המלח. צילום: עפרה גזית

בסיום הביקור פנה ראש המועצה לשר וביקש את תמיכת משרד התיירות והממשלה באזור התיירות בים המלח, כפי שניתן בערים אילת וטבריה.
שר התיירות אסף זמיר: “אחד מהיעדים שהצבתי לעצמי במשרד התיירות זה פיתוח וקידום הפוטנציאל הגלום במוצר המדברי. אזור הנגב בכלל וים המלח בפרט מציע שפע של אפשרויות ותשתיות שצריך לקדם. את המשאב האדיר הזה שנקרא ים המלח אנחנו מוכרחים למקסם ואני שמח שיש לנו את החברה לפיתוח ים המלח שעושה עבודה נהדרת באזור”.
ראש המועצה האזורית תמר ניר ונגר: “לקראת החופש הגדול אנו מזמינים את הציבור בישראל למקום הנמוך והיפה בעולם. בחודשים יולי ואוגוסט החניות בכחול לבן יהיו בחינם כמו גם שירותי החוף שניתנים כל השנה ללא עלות. אני מודה לשר התיירות על ביקורו ובטוח שיחד נמשיך לפתח את התיירות בארץ ים המלח, נגבש פתרונות יצירתיים למשבר הקורונה ונתכנן איך לשבור שיאים בארץ ים המלח אחרי הקורונה”, הוסיף ונגר

ונגר זמיר ודניאל במהלך הסיור. צילום: החברה להגנות ים המלח

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה