שר התיירות: “התחייבתי שאעשה כל שביכולתי לסייע לעבור את המשבר”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אסף זמיר, שר התיירות הנכנס, נפגש הבוקר (ב') עם בכירי ענף התיירות. זמיר למשתתפים בפגישה: "צריך לראות אם משבר הקורונה יימשך הרבה זמן, כי אז חלק מהענף יהיה בבעיה חמורה ונצטרך להחליט מה עושים". מי השתתפו?
אסף זמיר שר התיירות
אסף זמיר, שר התיירות. צילום: הכנסת

שר התיירות, אסף זמיר, נפגש היום (ב’) עם נציגי לשכת התיאום של תעשיית התיירות. בפגישת ההיכרות עם השר הנכנס נכחו בין השאר, גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על, מיקי פדרמן, יו”ר לשכת התיאום, מוני בר, יו”ר ארגון חברות השכרת רכב וליסינג, רונן קרסו, סגן יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות, יוסי פתאל, מנכ”ל לשכת מארגני תיירות נכנסת, אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות ונוספים.

שר התיירות אמר לנוכחים, “צריך לראות אם משבר הקורונה יימשך הרבה זמן, כי אז חלק מהענף יהיה בבעיה חמורה ונצטרך להחליט מה עושים”. אחרי הפגישה כתב השר בעמוד האינסטגרם שלו 46.3 אלף עוקבים: “הבוקר נפגשתי עם לשכת התיאום של תעשיית התיירות לטובת קידום סיוע מידי ובניית תכנית לפתרון המצוקה אליה נקלע הענף. בלשכת התיאום חברות, חברות התעופה, סוכני הנסיעות, מארגני התיירות, חברות ההסעות, התאחדות המלונות וכלל הגופים המניעים את התעשייה האדירה הזו. התחייבתי בפניהם שאעשה את כל שביכולתי על מנת לסייע לכלל הגופים לעבור את המשבר”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

14 מחשבות על “שר התיירות: “התחייבתי שאעשה כל שביכולתי לסייע לעבור את המשבר””

 1. חי בסרט כבר עכשיו זה ימשך עוד חצי שנה וכולם מחכים שמה יקרה ? ימסמסו אותנו כמו בצוק איתן תפתחו תעבדו ותספגו את כל ההפסדים.
  ובינתיים אנחנו המגזר שהכי נפגע וכולם יושבים בשקט מוחלט . ממש ביזיון . איפה ההתאחדות ?

 2. מירי קפון

  ענף התץיירות אמור להיות ענף מספר 1 בארץ, הענף המוביל בהכנסת מטבע זר, לה ישראל משוועת בכל מאודה, אנו בפני שוקת ריקה, עשרות ומאות עובדים בבית ללא אוכל לפיהם, יש להרים את הענף לגבהים, אנו הראי בפני העולם, מדינת ישראל מהיפות בתבל, יש למנף את כל הנושא ללא כל עיכובים, תירוצים וכו לא עובדים עלינו, השמים פתוחים יפים ובהירים, יש לאסוף אומץ לומר עד לפה, קדימה נתרומם נבצע נעשה ניקח נחרוש, יש לאסוף אלפי כוכבים הפרושים על כל הארץ, כוכבי בתי המלון המופלאים, לשגר מסר ברור ישראל מחזקת ומקבלת הבאים בשערי, המגפה תהייה קיימת בנו עוד עשרות שנים, אין מה להתעלל בעובדים המשוועים להגיע לתרום מעצמם ולעשות יש מאין. כבר לא עובד עלינו הקטע קורונה, אנו פה עבור תעשיית המלונאות, ענף מספר אחד בהבאת השלום העולמי, בכנסת מטבע זר חזק למדינה, אנו המשאב האנושי של מרבית אוכלוסיית הארץ, עם טייקוני התיירות כמו דוד פתאל, אין שום סיבה בעולם לעכב את מינוף מפעל חיים של אלפי בריות סביב ענף נשגב יעיל מקסים כמו ענף התיירות, ממנו משאבי קיום החיים זורמים בכל נבכי ונתיבי עורקי החיים. בהצלחה לכולנו. זהו מספיק תקומו תעשו תפעלו תפתחו את השמים, בתי המלון ללא תירוצים. אנחנו כאן לעבודה נמרצת בענף המהווה תמריץ לחיים. קיומנו בענף התיירות ללא עוררין ויפה שעה אחת קודם.

 3. עובדי הענף הם הקורבנות.
  האייקונים ישארו אייקונים.מה עם העובדים ? חדרנים, פקידי קבלה, טבחים… משהו רואה אותם בכלל?

 4. רן ביבי

  כבוד שר התיירות אתה נכנסתה לתפקידך כדי לפעול למען הציבור כנציגו ענף התיירות על ניספחיו מלונאות,ספא וכו עד עכשיו אין אופק אלפינעובדים בבית מקבלים חל”ת והמדינה הופכת אותם למובטלים כרוניים במקום זה תנו מענקים למעסיקים בדמות חל”ת שיעשו לעובדי הענף בזמן המשבר הדרכות

  1. שחררו כבר הכל ! ממתי וירוס מחריב עולם שלם ?
   נפלתם על השכל ?????
   תודו שפעלתם שגוי בהכל, ותנו לנו להציל ולחדש מה שניתן.
   ואם כולנו לא נתעורר אתמול אז הלך עלינו לגמרי,
   האחריות היא גם שלנו להגיד – עד כאן !! ולפעול

 5. בושה איך שהמדינה מתנהלת אין כמעט חולים קשים וירידה במונשמים ואין מתים תפתחו כבר את השמיים הרסתם את הענף לחלוטין!

 6. שר התיירות החדש. בבקשה תתייחס לכל עובדי תיירות יוצאת. אף אחד לא מתייחס אליהם. זה נוח. האינטרסים שלהם לא משרתים אף אחד.תהיה להם לפה. מאות משפחות וילדים חיים מהענף הזה. תודה

 7. רצוי להתעורר. הכל מכוון להגברת התיירות המקומית עי מניעת טיסות לחול. תתעורר אדוני השר . בשם הקורונה עובדים עליך .מצבנו טוב ממרבית המדינות שפתחו את שעריהן. בכל הפרמטרים. אחוז נדבקים. אחוזי תמותה.
  ולכן יש לפתוח את הטיסות. ומיד . כל המדינות מצפות להדדיות בדרישות הבידוד בין המדינות . אבל ישראל בשלה ולא מוכנה להדדיות . למה לא ברור ? תיירות פנים עדיפה. מבאס שעובדים עלינו . ולא אומרים אמת . מבייש

 8. ברונו פרנק

  אולי תפנימו כבר שהכל פוליטי ?
  שכל עוד ביבי לא פותח את ישראל לארצית הברית .. הוא לא יפתח לאף מדינה אחרת. ??
  מישהו שאל את עצמו למה מטיס יונייטד משגרת הקורונה נחת כל יום בישראל ללא הפסקה. ?
  תתעוררו אני אומר לכם לא יפתחו את השמים ביולי .. אולי באוגוסט , וזה אולי גדול

 9. “צריך לראות אם משבר הקורונה יימשך הרבה זמן”
  “כי אז חלק מהענף יהיה בבעיה חמורה ”
  “ונצטרך להחליט מה עושים”

  וואו, איזו תוכנית עבודה יצירתית אדוני השר , מזל שהגעת

 10. הציוני

  תפתחו כבר את השמיים!!! מספיק לשתק את כל המדינה. יש קורונה?? צריך ללמוד להתמודד איתה אי אפשר לרסק את כל המדינה מספיק ודי!!

 11. חברים, וירוס הקורונה רק האיץ תהליכים שהיו קורים בכל מקרה.. מקצוע סוכן נסיעות אינו חיוני. גם לא מדריך טיולים בחו”ל. איננו יודעים עד מתי יימשך המשבר ולכן עובדי התיירות היוצאת יצטרכו לפנות לנישה תעסוקתית אחרת לשנה הקרובה עד יעבור זעם. גם כך הרבה מאוד ישראלים מזמינים טיסות LOW COST אונליין, ללא צורך במתווך גוזר קופון. אני מבין את הקושי של סוכני הנסיעות להשלים עם הגזירה, אבל אין ברירה.. הקידמה הטכנולוגית המטורפת שינתה עד בלי הכר את עולם התעסוקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה