שת”פ חדש לניהול הרכש בענף התיירות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אופקים נסיעות ותיירות, אופיר טורס ולכיש טורס הקימו חברה משותפת (Negotiation Joint Venture) לניהול רכש בתחום התיירות היוצאת, שתנהל עבורן את ההסכמים עם הספקים השונים. יניב רובינשטיין מונה לתפקיד מנכ"ל החברה המשותפת

 

שלוש חברות התיירות הוותיקות – אופקים נסיעות ותיירות, אופיר טורס ולכיש טורס – החליטו לאחרונה על הקמת חברה משותפת, שתנהל עבורן את ההסכמים עם ספקי התיירות השונים, כדי לשפר את יכולת התחרות שלהן ולנצל יתרון לגודל.

בהודעה שנמסרה מטעמן של החברות נמסר בין היתר כי שוק התיירות מתאפיין כיום בקיומם של מספר שחקנים גדולים, המקבלים הטבות מספקי התיירות השונים בגלל מחזור המכירות הגדול שלהם וכוח הקנייה שלהם.

שלוש החברות הקימו את החברה המשותפת לניהול רכש התשומות בתחום התיירות היוצאת מישראל, בשם NJV) Negotiation Joint Venture), ומינו את יניב רובינשטיין למנכ”ל החברה המשותפת.

רובינשטיין שהחל כבר בעבודתו הינו בעל ניסיון כסמנכ”ל רכש גלובלי ויועץ לרכש אסטרטגי בחברות גלובליות ועיקר התמחותו הינה במינוף כוחות קנייה, פיתוח ויישום אסטרטגיות לשיתופי פעולה. רובינשטיין, ינהל את החברה המשותפת, ויוביל באמצעותה את תהליכי המו”מ בשם החברות עם ספקי התיירות בנוגע לרכש התשומות וניהול הסכמי העמלות ועמלות היתר.

כוונת השותפים היא שכל הסכמי הרכש לשנת 2020 ייחתמו ע”י החברה המשותפת, שגם תבצע בקרה שוטפת חודשית ותסייע למקד את הרכש של שלוש החברות לצורך עמידה ביעדים השונים.

שלוש החברות ממשיכות לפעול באופן נפרד ועצמאי מול לקוחותיהן.

יניב רובינשטיין

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה