“תאילנד זוכה לשבחים על מאמציה לטיפול בנגיף הקורונה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שגרירות תאילנד בישראל הודף במכתב רשמי פרסומים בתקשורת כי מספר הנדבקים בתאילנד גבוה מן הדיווחים הרשמיים. "תאילנד מדורגת ע"י אוניברסיטת ג'ון הופקינס במקום ה-6 בדירוג המדינות המוכנות להתמודדות עם מגיפות עפ"י האינדקס של בטיחות הבריאות הגלובלית"

 

בימים האחרונים התפרסמו באמצעי התקשורת מקרים אחדים של נוסעים, שביקשו לבטל את יציאתם לטיולים מאורגנים בתאילנד עקב החשש מהתפשטות נגיף הקורונה במדינה.

התביעות נדחו ע”י חברות הטיולים בטענה, שאין כל סכנה לטייל בתאילנד ולא פורסמה אף התרעת מסע לתאילנד.

יחד עם זאת, ובמקביל לכך, אמצעי תקשורת ציינו ש”בארגון הבריאות העולמי הביעו חשש כי מספר הנדבקים בתאילנד, שעומד כרגע על 25, גבוה בהרבה מהמדווח והחשש העיקרי הוא מחוסר היכולת של מדינות עולם שלישי שקרובות לסין להתמודד עם אבחון הנגיף”.

לכך נוספה הטענה, כי בתאילנד גובר החשש, שפרסומים כאלה ואחרים ישפיעו על תנועת התיירות הבינלאומית והמדינה עלולה לאבד מקור הכנסה משמעותי מירידה בהיקף התיירות.

לשכת התיירות של תאילנד הדגישה ופרסמה את המספרים הרשמיים: 25 אנשים נדבקו, 9 נרפאו לחלוטין ו-16 חולים נותרו באשפוז, ואיש לא נפטר מהנגיף.

בנוסף לכך, שגרירות תאילנד בישראל יצאה נגד הפרסומים במכתב רשמי בחתימתו של השגריר, פאנאבהא צ’אנדראראמיה.

השגריר מדגיש במכתב כי “בתקופה הדיגיטלית של ימינו כל מידע, גם אם אינו מדויק ומאומת, מתפשט במהירות” ועלול להשפיע על אנשים רבים.

בין השאר, מציין המכתב: “תאילנד זוכה לשבחים על מאמציה לטיפול בנגיף ובהתפשטותו, ומוכנה לעבוד עם ארגון הבריאות העולמי ומדינות אחרות כדי להתגבר על האתגר בצורה יעילה ככל האפשר”.

על רמת הרפואה התאילנדית מציין השגריר התאילנדי: “תאילנד מדורגת ע”י אוניברסיטת ג’ון הופקינס במקום ה-6 בדירוג המדינות המוכנות להתמודדות עם מגיפות עפ”י האינדקס של בטיחות הבריאות הגלובלית”.

כמו כן, מדגיש המכתב, כי כל הגורמים התאילנדיים עושים את המיטב במאבק נגד הנגיף, ומשרד הבריאות מפרסם מדי יום עדכונים על המצב, וכל התיירים המגיעים למדינה מקבלים מידע מקיף על כל האמצעים במאבק להתפשטות נגיף הקורונה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.