ת"א תארח את כנס ה-Wellness העולמי ב-2020

כנס ה-Wellness העולמי ה-14 במספר, יתקיים בתל אביב בחודש נובמבר של שנה הבאה. על הכינוס בתל-אביב הכריזה המנהלת הכללית של GWS, בסיום הכנס הנוכחי שהתקיים בסינגפור

צילום: 123rf

כינוס ועידת הבריאות העולמי (GWS), המפגש העיקרי של מובילי כלכלת הבריאות העולמית, המגלגלת סכום של 4.5 מיליארד דולרים, יתכנס ב-10 בנובמבר 2020 בתל-אביב. הודעה על כך נמסרה בתום הכנס הנוכחי שהתקיים בסינגפור.

על הכינוס בתל-אביב הכריזה ננסי דייוויס, המנהלת הכללית של GWS: "על רקע ההיסטוריה העתיקה, קרבתה של העיר לים המלח הידוע מאז זמנים עברו בסגולות הבריאות, יהיה מרתק לקיים שם את הכינוס".

לדבריה ישראל, המכונה לעתים קרובות "אומת הסטארט-אפ", היא המרכז הגדול ביותר של סטארט-אפים אחרי עמק הסיליקון. על רקע זה הכינוס ב-2020 יכלול ביתן חדשנות, שייתן למשתתפים אפשרות להיפגש עם נציגים של חברות סטארט-אפ הפועלים בענף הבריאות בתל אביב ובעולם הרחב.

העיתון 'יו.אס.טודיי' מצטט דוברים בענף הבריאות בישראל ובהם, מייסד ושותף של Welltech1, אמיר אלרואי, שאמר: "צירי GWS ימצאו כאן כמה מהסטארט-אפים הטובים ביותר בתחום ה-Wellness". רונית רפאל צוטטה באומרה ש"ישראל היא ביתם של חידושי בריאות ויופי מסיביים, והצרכנים הישראלים הם בין המאמצים הראשונים של מוצרים ושירותים מתקדמים בתחום הבריאות".

כינוס הבריאות העולמית הוא הוועידה הגדולה בעולם לעסקי הבריאות והשתתפות בו מחייב הרשמה מוקדמת. הכינוס בתל אביב יהיה ה-14 במספר. קדמו לו כינוסים בארצות הברית, שוויץ, טורקיה, באלי, הודו, מרוקו, מקסיקו, אוסטריה וסינגפור.

ובינתיים יפתח ביום שני הקרוב, 21 באוקטובר, בדובאי טקס פרסי הספא העולמי לשנת 2019.

נושאים שמוזכרים בידיעה