תושבי אילת יפגינו נגד סגירת שדה דב: "התחנה המרכזית של אילת"

באילת ינצלו את קיום 'הלאומיאדה' ביום חמישי הקרוב בהשתתפות שרים וחברי כנסת של הליכוד ויקיימו הפגנת מחאה ברחבת מלון קלאב הוטל. מארגני ההפגנה: "שדה דב הוא צינור החמצן של אילת וסגירתו חלילה תנתק את המדינה מהעיר אילת, מתושביה ומכלכלתה"

שדה דבשדה דב. צילום: פספורטניוז

באילת ינצלו את קיום 'הלאומיאדה', השבוע, כאשר יקיימו ביום חמישי הקרוב הפגנה ברחבת מלון קלאב הוטל שיארח את חברי מרכז הליכוד.

תחת הסיסמא, "אילת חייבת את שדה דב', קראו מארגני ההפגנה לתושבי העיר הדרומית להגיע להפגנה שתתקיים בשעה 15:00.

במסר לתושבי אילת שהוציאו מארגני המחאה נאמר בין השאר כי: "ניפגש  כולנו להפגנת מחאה גדולה, ברחבת מלון קלאב הוטל, שם יתארחו ביום זה שרים, חברי כנסת וחברי מרכז הליכוד במסגרת אירועי הלאומיאדה. תושבי אילת ידרשו מראש הממשלה בנימין נתניהו  שלא להוריד את הדגל מאילת !". עוד הוסיפו מארגני ההפגנה כי: "שדה דב הוא צינור החמצן של אילת וסגירתו חלילה תנתק את המדינה מהעיר אילת, מתושביה ומכלכלתה. לאילת אין רכבת או כבישים מהירים אלא רק את שדה דב. נמל התעופה בן גוריון אינו מהווה חלופה ראויה כיוון שהוא עמוס מאוד. עוד מוסיפים מארגני ההפגנה באגרת כי:  "אפשר להיענות לאינטרסים של בעלי הון והקרקעות אשר לוחצים על ראש הממשלה לשווק 8,500 יחידות דיור תוך השארת מנחת צר וטרמינל קטן לצרכי "תחבורה ציבורית עם כנפיים", שכן שדה דב הוא התחנה המרכזית של אילת לאלפי תושבים, ביניהם חולים, סטודנטים, בעלי עסקים ונופשים, שטסים מידי יום מאילת וחזרה הביתה".

 

   

נושאים שמוזכרים בידיעה