שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת תעשיות המזון ומטוסים חגגה עם בכיריה, בכירי אל על ועובדי תמ"מ את יומולדת 70. מנכ"ל תמ"מ: "מדובר בציון דרך משמעותי בחיי החברה". מנכ"ל אל על: "מדהים לראות מפעל שקיים 70 שנה מייצר 7 מיליון ארוחות מדי שנה"

חברת תעשיות המזון ומטוסים, תמ"מ מציינת 70 שנה להיווסדה בארוחה חגיגית.

אלי דפס יו"ר אל על, גונן אוסישקין מנכ"ל אל על, אמיר שוצמן מנכ"ל חברת תמ"מ (תעשיות מזון מטוסים) וחברי הנהלת אל על, ציינו במסגרת ארוחה חגיגית שהתקיימה בחברת תמ"מ. כמו כן, באירוע השתתפו עובדי תמ"מ לדורותיהם, שליוו את פעילות החברה לאורך השנים.

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על: "מדהים לראות מפעל שקיים כבר 70 שנה, מייצר 7 מיליון ארוחות מדי שנה. זה מרגש לראות כיצד החברה מוקירה את אנשיה ועובדיה לאורך כל הדורות, שחלקם נמצאים איתנו כאן היום. אני צופה עתיד ורוד ומזהיר עבור תמ"מ, בייחוד כאשר המפעל החדש ייפתח. לכל  מי שעובד במפעל המיוחד הזה, אני רוצה להודות מקרב לב, כי אתם מבשלים עם נשמה".

אמיר שוצמן, מנכ"ל תמ"מ: "אני שמח ונרגש לציין 70 שנה להקמת תמ"מ. מדובר בציון דרך משמעותי בחיי החברה. אני רוצה להודות לכל העובדים המסורים שליוו את החברה לאורך השנים והפכו את תמ"מ למשפחה אחת גדולה. כמו כן, אני מודה על הבעת האמון של אל על בנוגע להחלטה להשקיע במפעל חדש ומודרני שיאפשר לנו להתקדם ולהתפתח ב-25 השנים הבאות. מאחל לכולנו לחגוג שנים רבות של עשייה פורה והצלחות".

תמ"מ, שהוקמה בשנת 1949, הינה הקייטרינג התעופתי לייצור מזון כשר למטוסים. מדובר באחד מהגופים הוותיקים במשק הישראלי, שרק בעשור האחרון הכפיל את פעילותו מ- 3.5 מיליון ל-7 מיליון ארוחות בשנה ועשרות אלפי ארוחות ביממה.

 

אמיר שוצמן וגונן אוסישקין. צילום: אילן חתוכה

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.