שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

תקופת הקורונה: כך שומרים בדינהאוז על קשר עם העובדים

בימים אלו בהם עובדים רבים נמצאים בביתם ומצויים בחוסר ודאות לגבי עתיד הענף ועתידם האישי. הנהלת דיזנהאוז ביקרו במהלך השבועיים האחרונים בכל סניפי החברות וקיימו שיחות עם כלל עובדי הקבוצה
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
|
עופר חודורוב, חני סובול, עודד חודורוב. צילום: יח"צ

בימים אלו בהם עובדים רבים נמצאים בביתם ומצויים בחוסר ודאות לגבי עתיד הענף ועתידם האישי ונוצר ריחוק בין עובדי החברות לבין הדרג המנהל, הנהלת דיזנהאוז פועלת למען שימור הקשר עם עובדי הקבוצה.

במהלך השבועיים האחרונים קיימה הנהלת החברה ובתוך כך עופר חודורוב יו"ר החברה, חני סובול מנכ"לית החברה, עודד חודורוב סמנכ"ל תפעול, ואורנה אדר סמנכ"לית חטיבה עסקית, מפגשים אישיים עם כלל עובדי החברה בסניפיה השונים ברחבי הארץ.
מטרת המפגשים הייתה בראש ובראשונה לשמר את הקשר עם כלל העובדים אשר בשל נסיבות התקופה נמצאים בביתם, ולשתף את העובדים בצעדים שהחברה ביצעה בעת האחרונה וכיצד היא ממשיכה להיערך לטיפול במשבר המתמשך.
מאות עובדי דיזנהאוז הנמצאים בחל"ת כבר מחודש פברואר-מרץ עודכנו במהלך המפגשים כי החל"ת מוארך בשלב זה עד לאמצע חודש ספטמבר. כמו כן, שיתפה ההנהלה כי חלק מסניפי החברה נסגרו פיזית במהלך התקופה, ועם חזרה לפעילות סדירה חלקם יעברו למתכונת עבודה מהבית ואחרים ישולבו בסניפים קיימים. לפספורטניוז נודע כי קבוצת דיזנהאוז צמצמה את שטח המשרדים שלה בלמעלה מ-40% במהלך השבועות האחרונים.
מעבר לביקור בסניפים ובחברות בשבועות האחרונים, ערכה היום הנהלת החברה מפגש וירטואלי בו נכחו מאות עובדים על מנת להתעדכן בצעדים לקראת חזרה לפעילות.

עפר חודורוב, יו"ר דיזנהאוז: "אי הוודאות בתקופה הזאת היא אחד המרכיבים הכי קשים בהתמודדות עם המשבר. לכן היה חשוב לנו להיפגש עם כל העובדים על מנת לשתף אותם כמה שניתן בכמה שיותר בכדי להקל על המצב, להגיד לכולם שאנחנו כאן ומקווים שבקרוב נחזור לפעילות ונוכל להתחיל להחזיר עובדים למשרד.

חני סובול, מנכ"לית דיזנהאוז: "עובדי דיזנהאוז הם הלב הפועם של החברה וגם כשכולם נמצאים בחל"ת הם משמרים את הקשר הישיר עם הלקוחות. חשוב לנו לשמור על קשר קבוע עם כלל עובדי החברה ולנסות להפחית את אי הוודאות לגבי עתידם. במהלך כל השבועות האחרונים הקפדנו על קיום קשר ישיר עם המנהלים והעובדים בעיקר באמצעים דיגיטליים של פגישות זום, הרצאות העשרה וקבוצת הפייסבוק הפעילה של העובדים, ולאחר ארבעה חודשי חל"ת ראינו חשיבות רבה בקיום מפגשים בלתי אמצעיים עם כלל עובדי החברה"

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

3 תגובות

  1. כעובד דיזנהאוז אני אכן חש שקברניטי החברה נלחמים על הבית, משתפים, מעדכנים, מעשירים אותנו בעוד ידע ועובדים על היערכות "ליום שאחרי". רק שיגיע מהר היום הזה, יישר כוח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.