שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

סופית: קבוצת ג'נסיס תיירות נכנסת כשותפה במונה טורס

במסגרת ההסכם שנחתם, רכשה ג'נסיס 70% ממניותיה של מונה טורס עם אופציה להגדיל את אחזקותיה ל - 90%. זאב הורן: "הצטרפותה של מונה לקבוצת ג'נסיס מהווה צעד נוסף בהגשמת האסטרטגיה להיות קבוצת תיירות גדולה ומובילה המשלבת בתוכה את כל תחומי התיירות תרבות ותעופה״
זאב הורן, בעלי ג'נסיס. צילום באדיבות קבוצת הורן

הושלמה עסקת רכישת מונה טורס על ידי קבוצת ג׳נסיס תיירות.
כזכור, כפי שפורסם לראשונה בפספורטניוז בחודש יולי 2021, במסגרת ההסכם שנחתם בין הצדדים, ג'נסיס רכשה 70% ממניות מונה טורס עם אופציה להגדיל את אחזקותיה ל-90% בשנתיים הקרובות.

"מונה טורס" אשר הוקמה ב 1979 על ידי מייסד החברה ירון מילר ז״ל, ונמצאת כיום בבעלות ילדיו, פעילה בתחומי התיירות היוצאת, התיירות הנכנסת, תיירות הפנים והתיירות העסקית. כמו כן מובילה מונה טורס פעילות ענפה כסיטונאית וקמעונאית תיירות ברחבי העולם. בארץ פועלת מונה טורס גם כ GSA (נציגויות של חברות תעופה) של מספר חברות תעופה ומנוהלת על ידי בני אשר, שהוא גם שותף בחברה.
ג'נסיס תיירות אשר בבעלות זאב ויעקב הורן וחואן פרידמן (מקים ומייסד החברה), פעלה עד עתה בעיקר בתחום התיירות הנכנסת ונחשבת לאחת מחברות התיירות המובילות בתחום התיירות הנכנסת.
בשנה האחרונה ביססה והרחיבה את פעילותה בתחום התיירות יוצאת ופנים וביחד עם השלמת רכישת מונה טורס, ועוד מספר חברות בתחום התיירות הנכנסת הופכת להיות מהגדולות בתחום חברות התיירות.


זאב הורן, יו"ר ג'נסיס: "הצטרפותה של מונה לקבוצת ג'נסיס מהווה צעד נוסף בהגשמת האסטרטגיה להיות קבוצת תיירות גדולה ומובילה המשלבת בתוכה את כל תחומי התיירות תרבות ותעופה. חברה אשר תציע תיירות נכנסת, תיירות יוצאת, תיירות פנים והפקות כנסים ואירועים."
אמיר הלה מנכ"ל ג'נסיס תיירות יוצאת ופנים: ״הצטרפותה של מונה מחזקת אותנו כחברה מובילה אשר תציע לנוסע הישראלי חוויית תיירות מושלמת תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה. השילוב של ההון האנושי ב'גנסיס ובמונה טורס אנשי המקצוע והסוכנים מהטובים בענף התיירות מהווים שילוב מנצח וביחד כקבוצת תיירות מובילה נציע לתייר הישראלי הן בשווק ישיר והן באמצעות כל סוכני הנסיעות את כל מוצרי התיירות."
בני אשר, מנכ"ל מונה טורס: "אני גאה ושמח שקבוצה גדולה ורצינית כמו ג'נסיס מביעה אמון במונה טורס. אין ספק כי מדובר בשילוב מנצח בין חברות מובילות בענף התיירות הישראלי ואני משוכנע כי יחד נמריא לגבהים חדשים."

אמיר הלה צילום מיכל הרשקוביץ
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 תגובות

  1. יוצאי תלמה – הם העובדים הכי טובים בענף.
    ההנהלה של תלמה זאת הבעיה…..
    ניהול שואף ל-0

  2. זאב חייב לשלוח לארז שמול זר פרחים כל יום ולהודות לו על התנהלות כושלת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.