שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

פירות נוספים מהסכם השלום: חברת "טופ שיא" תייצג את הזרוע הניהולית של דרום דובאי

החברה הישראלית, בהובלת ד"ר שלמה נס, תייצג את הזרוע אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי. ממשלת דובאי עתידה להשקיע בבניית ופיתוח האיזור כ-70 מיליארד דולר, כאשר 5 פרויקטים בלעדיים בהיקף של 500 מיליון דולר ייוצגו ע״י החברה הישראלית
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת "טופ שיא" נבחרה לייצג את הזרוע הניהולית של דרום דובאי אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי
חברת "טופ שיא" נבחרה לייצג את הזרוע הניהולית של דרום דובאי אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי. צילום: רשות דרום דובאי

חברת "טופ שיא", חברה ישראלית לייעוץ כלכלי-עסקי בראשות ד"ר שלמה נס, חתמה בדובאי על הסכמי בלעדיות ושיתוף פעולה עם Dubai World Central Corporation, הזרוע הניהולית של דרום דובאי אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי.

מדובר בהסכם ראשון מסוגו בפרויקט בעל חשיבות אסטרטגית וכלכלית בסדר גודל כזה עם הזרוע הממשלתית של דובאי, כאשר ממשלת דובאי עתידה להשקיע בבניית ופיתוח האיזור כ-70 מיליארד דולר.

במעמד החתימה נכחו מר טחנון סייף (Tahnoon Seif), מנכ"ל החברה הלאומית של דובאי, ועוה"ד ירון טיקוצקי ואודליה כהן-שינדורף מ"טופ שיא". מעבר לייצוג כללי לקידום הפרויקט ולהבאת חברות ישראליות לפיתוח הפעילות הכלכלית והעסקית בדרום דובאי, ההסכם מאפשר לחברת "טופ שיא" ליזום, לתכנן, לנהל ולבצע מגוון פרויקטים בלעדיים בתחומים שונים בהיקף של כ-500 מיליון דולר.

חברת "טופ שיא" נבחרה לייצג את הזרוע הניהולית של דרום דובאי אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי. צילום: רשות דרום דובאי

ד"ר שלמה נס (עו"ד ורו"ח), מנכ"ל חברת טופ שיא ושותף בכיר במשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', מציין כי "מדובר באיזור נרחב שמהווה כבר עכשיו מוקד השקעות אטרקטיבי עבור חברות, תאגידים וארגונים שרוצים להשיג דריסת רגל באיזור המפרץ הפרסי. חברות ישראליות רבות כבר מגלות התעניינות רבה בפרויקט הדגל של ממשלת דובאי שמשקיעה בו עשרות מיליארדי דולרים. הפרויקט מציב שלל הזדמנויות עסקיות בתחומים מגוונים לחברות ישראליות. הזדמנות שאסור לפספס".

ח'ליפה אל-זאפין (Khalifa Al Zaffin), יו"ר פרויקט דובאי דרום (המכהן, בין היתר, גם כיו"ר Emirates – חברת התעופה הלאומית של דובאי), אמר כי "השותפות האסטרטגית שנחתמה עם טופ שיא הישראלית תביא עימה הזדמנויות עסקיות ותסלול את הדרך לשני הצדדים לשגשג בהיבטים שונים. מעבר לכך, זה יאפשר לנו להניע השקעות זרות ישירות לאמירות, להגביר את מעמדה של דובאי דרום על פני מספר ספקטרומים וכן לקדם את היסודות המקרו-כלכליים של דובאי ואת מעמדה כמרכז אידיאלי לעסקים ומסחר".

הפרויקט הממשלתי "דרום דובאי" כולל שטח של כ-140 קמ"ר, ונחשב כבר היום לשער עולמי (יבשתי וימי) לסחר הבינלאומי בשל הגדרתו כ"איזור סחר חופשי". ממשלת דובאי עתידה להשקיע בבניית ופיתוח האיזור כ-70 מיליארד דולר במשך כעשור. האיזור אטרקטיבי לחברות זרות רבות לאור הקלות מס, תנאי הובלה ורגולציה מזמינים. ליבו הפועם של האיזור, עתיד להיות AL MAKTOUM INTERNATINAL AIRPORT- DWC – שדה תעופה בינלאומי אשר בנייתו החלה בשנת 2013 ועם השלמתו הוא עתיד להיות נמל התעופה הגדול ביותר בעולם. הצפי הוא שנמל התעופה יקלוט כ-240 מיליון נוסעים בשנה וכ-16 מיליון טון של תעבורת מטענים וקרגו. האיזור עתיד להפוך למוקד עסקי עולמי עבור תעשיות התעופה, החלל, הנדל"ן, הלוגיסטיקה, סחר בינלאומי, תיירות, נופש ופנאי, אזור כנסים ותערוכות בינלאומיות, אספנות ועוד.

חברת "טופ שיא" נבחרה לייצג את הזרוע הניהולית של דרום דובאי אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי
חברת "טופ שיא" נבחרה לייצג את הזרוע הניהולית של דרום דובאי אשר נמצאת בבעלות ממשלת דובאי.צילום: רשות דרום דובאי

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.