צפו בכנס הטרוול טק 2018: סטארט אפ-ניישן גם בתחום הטרוול

כנס הטרוול-טק 2018 שהתקיים ביום שלישי, קיבץ נציגים של חברות ענק בתחום התיירות ובכירים מענף התיירות בישראל. נח טראטט, סמנכ"ל בכיר באקספדיה: "מעניין אותנו לעבוד עם סטארט-אפים ישראלים". צפו בסיכום הכנס בפספורטTV

אבישי כהן מנהל טכנולוגיות וחדשנות בחברת אמדאוסאבישי כהן מנהל טכנולוגיות וחדשנות בחברת אמדאוס

כנס הטרוול-טק 2018 שהתקיים אתמול (ג') בתאטרון הבימה בתל אביב, זימן אליו למעלה מ-450 משתתפים: נציגי ענף התיירות מהארץ ומהעולם, סטארט-אפיסטים ומשקיעים שבאו לשמוע ולהשמיע איך הופכים את תעשיית התיירות המיושנת לתעשיית הייטק בחזית הטכנולוגיה.

חברות ענק כמו אקספדיה, בוקינג.קום, סקיי סקנר ונוספות – שלחו נציגים לכנס. כמו גם, מספר סטארט-אפים ישראלים קיבלו 3 דקות תהילה להציג מעל הבמה את מרכולתם.

רבים מענף התיירות והנסיעות נצפו באירוע החל משעות הבוקר המוקדמות ובינהם: יוני וקסמן – אופיר טורס, נבו גל- איסתא, אופיר דנאי- אופרן, ארז שמול -תלמה, טלי נוי- MSC, גיא כהן -סייבר, עודד חודרוב -דיזנהאוז בי.טי.סי, כרמית דותן- חוליו, ענת סטאריק -דהאן רשת מלונות טמרס, איציק פנסו -פלאנטו ואילן כהן -הדקה ה-90.

"התעשייה עצמה עדיין מיושנת. בחו"ל היא קצת יותר מתקדמת, אבל עדיין היא מאוד מאוד מאחור לעומת תעשיות אחרות", אמר לפספורטניוז, רום הנדלר, מנכ"ל חברת InnoVel ויוזם הכנס, בפעם השלישית ברציפות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נוח טראט, סמנכ"ל בכיר באקספדיה אמר לפספורטניוז: "אני פה ממגוון סיבות, אבל קודם כי יש כאן באמת הרבה מאוד סטארט-אפים ישראלים מעניינים בתחום הטרוול וזו הזדמנות מאוד מרגשת בשבילי לפגוש אותם במקום אחד, לדבר איתם, ללמוד מהם ולראות איך אנחנו יכולים לעבוד יחד".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סטיבן מוריסון, מנהל מוצר בענקית התיירות בוקינג.קום: "הלקוחות שלנו צמאים לחידושים טכנולוגיים".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פביאן פרנג', מנהל פיתוח עסקי וחדשנות בלופטהנזה: "הטכנולוגיה פותרת בעיות בתעופה, למשל, כשטיסה מתבטלת וצריך למצוא פתרונות לכל הנוסעים".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבישי כהן, מנהל טכנולוגיות וחדשנות בחברת אמדאוס, נותנת החסות לכנס: "אמדאוס לוקחת את זה כצעד אחד קדימה ורוצה לראות איך אפשר לשלב סטאטרים שונים לצד אינוויישן ולאו דוקא מחוברים ישירות לעולם הטרוול, כי חווית המשתמש בסוף היא מתחילת רכישת הכרטיס, אפילו לפני, ועד סיום הטיול ויש המון בדרך. המון 'מייל סטון' שאפשר לעבור בדרך".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אילן כהן, לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה וכיום מבעלי הדקה ה-90: "ישראל והיזמים שיש פה, והרבה מהם אני רואה בתערוכה, יכולים לתת פתרונות שהעולם ירצה. כנראה לא סתם חברות כמו בוקינג.קום, פתחו פה מרכז חדשנות ומחפשות את הטכנולוגיות האלה".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ארז שמול, מנכ"ל תלמה: "אני חושב שכל מה שקשור בטרוול, אנחנו רואים היום איך האבולוציה של התחום הזה בעצם מובילה את התיירות להיות חברה טכנולוגית שחומרי הגלם שלה זה בעצם מוצרי תיירות ולא כמו פעם שסוכנות היו יושבות על קוקפיט מאוד פשוט מייצרות טרפיק והזמנות והיו קוצרות אחוז עמלה מינימלי".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יוני וקסמן, סגן יו"ר אופיר טורס: "כיף לבוא למקום כזה ולפגוש כל כך הרבה יזמים ישראלים שמתעסקים בתחום התיירות וחושבים על פתרונות טכנולוגיים שיכולים להצעיד את הענף הזה קדימה".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גיא כהן, מנכ"ל סייבר: "עם השינויים שקורים באחרונה בענף, הרבה מהטכנולוגיות והרעיונות שעולים כאן יכולים לדחוף את התעשייה הזו קדימה וטוב שכך".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כרמית דותן, מנכ"לית חוליו: "ההזדמנות כאן עבור אפליקציית חוליו ואני מאמינה שגם לאחרים, זה בעצם איך אנחנו משלבים טכנולוגיות מתקדמות וחדשנות מתקדמת לתוך הביזנס שלנו".