כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אמריקן איירליינס: "פרויקט המודרניזציה הגדול בהיסטוריית התעופה"

חברת התעופה הגדולה בעולם משיקה מבצע שדרוג יוצא דופן של 550 מטוסים צרי גוף, שיכלול עיצוב מחודש של תא הנוסעים, מושבים חדשים ומשוכללים, Wi-Fi לווייני, תאי מטען מוגדלים ותנאי שינה יוצאי דופן בטיסות ארוכות הטווח

אמריקן איירליינס. צילום 123rf

אמריקן איירליינס, חברת התעופה המפעילה את צי המטוסים הגדול בעולם (כ-950 מטוסים ממגוון דגמים), משיקה פרויקט שיפוץ ושדרוג יוצא דופן של מרבית מטוסיה צרי הגוף, 550 מטוסים, בעיקר מדגמי משפחת 737 של בואינג ומשפחת 320 של איירבוס.

נוכח התחרות הקשה בענף, בעיקר מול חברות הלואו-קוסט בטיסות הפנים בארצות הברית, החליטה אמריקן איירליינס ליזום את פרויקט ה'אוברול' המקיף כדי לספק לנוסעים שירות טוב יותר, נוחות ומרחב גדול יותר וטכנולוגיה חדשנית.

שדרוג המטוסים יכלול עיצוב מחודש של תא הנוסעים, מושבים חדשים ומשוכללים עם שקעי חשמל, שירות Wi-Fi ותאי מטען מוגדלים. כמו כן, בשיתוף עם חברת השינה Casper, 'אמריקן' תספק לנוסעים במחלקה ראשונה, במחלקת עסקים ובמחלקת 'פרמיום אקונומי' תנאי תנומה משובחים כולל: שמיכה, כרית, פיג'מה ונעלי בית.

הנהלת החברה הכריזה כי היא תשקיע מיליארדי דולרים ב"פרויקט המודרניזציה הגדול בהיסטוריית התעופה", ורוברט איסום, נשיא אמריקן איירליינס, אף פירט: "המושבים יהיו דקים יותר ונוחים יותר, בכל המטוסים יותקן Wi-Fi לווייני וספריית תוכן יוצאת דופן של וידיאו ומופעים".

כבר בקרוב, עוד לפני ביצוע השדרוג, תתחיל החברה לספק לכל הנוסעים שירות חינמי של משלוח הודעות טקסט המותאמות למערכת אפל, והחל מחודש דצמבר הקרוב, עוד לפני החלפת המושבים, יזכו נוסעי המחלקות הבכירות למיטב מוצרי השינה של חברת Casper.

בהנהלת אמריקן איירליינס מביעים תקווה, שמכאן ואילך, לאחר שהשקיעו בשנים האחרונות כספים ואמצעים רבים במיזוג יו.אס.איירווייס, יוכלו להתמקד בשיפור תנאי הטיסה ובחוויית הנוסע.