אמריקן אקספרס GBT רוכשת את המתחרה HRG

חברת הנסיעות העסקיות, American Express Global Business Travel, עומדת לרכוש את אחת המתחרות העיקריות שלה, Hogg Robinson Group, ותהפוך לחברת התיירות העסקית הגדולה בעולם

צילום 123rf

עסקת ענק בענף הנסיעות העסקיות עומדת לצאת לדרך. חברת הנסיעות העסקיות, American Express Global Business Travel, אמריקן אקספרס GBT, עומדת לרכוש את אחת המתחרות העיקריות שלה, Hogg Robinson Group, HRG, המיוצגת בארץ ע"י 'לכיש טורס', בעסקה שתושלם ברבעון השני של השנה אחרי אישורי הרגולציה הענפית.

הערכה של היקף העיסקה, שתהפוך את אמריקן אקספרס GBT לחברת התיירות העסקית הגדולה בעולם, 410 מיליון ליש"ט. באמריקן אקספרס עדיין לא הוחלט, אם במסגרת המיזוג יישמר שם המותג HRG.

בהודעה משותפת של מנהלי שתי החברות נמסר, כי המיזוג יתרום לצמיחת הפעילות המשותפת, ו"השילוב של שתי טכנולוגיות ופלטפורמות מתקדמות בענף הנסיעות יתרום ליצירת מוצרים ושירותים טובים יותר, להתייעלות ולחיסכון בעלויות".

דאג אנדרסון, מנכ"ל אמריקן אקספרס GBT, הוסיף: "הטכנולוגיה של כל אחת מהחברות מהווה בסיס לפיתוח חדשנות עתידית. כל המערכות ישולבו באופן מלא ונוכל לספק ללקוחותינו חווית נסיעות מעולה".