שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

משרד התחבורה בודק האם ישנם גורמים המנצלים לרעה את הסכם השמים הפתוחים

המשרד בודק שחברות ומפעילי טיסות לא יהפכו את מדינת ישראל לשמש כבסיס וכי התקנות שנקבעו אכן נשמרות . מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי: "אנחנו בודקים שלא מנצלים פרצות בהפעלת טיסות שלא בהתאם למה שנקבע".
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
|

משרד התחבורה החל לבדוק לאחרונה האם ישנן חברות ומפעילי טיסות שהחלו לנצל לרעה את הסכם השמים הפתוחים. מדובר במפעילי טיסות וחברות שהחלו להפוך את ישראל למעין בסיס, במסגרתו המטוס נמצא בנתב״ג על הקרקע, וטס לפי הצרכים ליעדים שונים באירופה ללא קשר ללוח טיסות המתוכנן כפי שנקבע מראש.
למעשה, החשש הינו, כי אותם מפעילים מנצלים את הסכם ״השמים הפתוחים״, וטסים ליעדים שונים מישראל  ללא כל קשר לבקשות שהוגשו מראש.

עוזי יצחקי, מנכ״ל משרד התחבורה, אישר ל'פספורטניוז' על הבדיקה שעורך המשרד ואמר בתגובה כי: "אנחנו בודקים שלא מנצלים פרצות בהפעלת טיסות שלא בהתאם למה שנקבע. אנחנו בודקים שלא פועלים בניגוד להסכם השמים הפתוחים. אי אפשר פתאום להפעיל טיסות לכל יעד שרוצים. אנחנו רוצים להאמין שפועלים לפי ההסכם, אך רק השבוע היה לנו מקרה של הפרה".

מנכ"ל משרד התחבורה המשיך וסיפר עוד כי: "יש גידול ענק של מספר הטיסות, וזה מקשה לעקוב אחרי מה הנעשה והאם מישהוא פועל בניגוד למותר. לכן בעקבות מה שקרה, אנחנו מבצעים את הבדיקות שלנו לראות שנשמר מה שהוסכם ומותר".

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.