ישראייר : הגרלת כרטיס טיסה בכל טיסה למוסקבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
במהלך הטיסות השבועיות של ישראייר למוסקבה בין התאריכים 22.5-17.6 יקבלו כל הנוסעים כרטיסי גירוד שיחולקו על ידי דיילי ישראייר. בכל טיסה יזכה נוסע אחד בכרטיס טיסה הלוך ושוב ליחיד למוסקבה.

בימים אלה יוצאת ישראייר במבצע חדש שיימשך כחודש ימים: במהלך כל אחת מ-4 הטיסות השבועיות של ישראייר למוסקבה בין התאריכים 22.5-17.6 יקבלו כל הנוסעים כרטיסי גירוד שיחולקו על ידי דיילי ישראייר. בכל טיסה יזכה נוסע אחד בכרטיס טיסה הלוך ושוב ליחיד למוסקבה [למימוש בטיסתו הבאה בין ה-1.9.2011-30.6.2012]. יתר הנוסעים ייהנו מהטבה בטיסתם הבאה לחו”ל עם ישראייר: שובר של עד 25 $ ברכישת מוצרי דיוטי פרי במטוס [למימוש בטיסתם הבאה בין ה-1.9.2011-30.6.2012].

זוהי הפעם הראשונה בה מתבצעת הגרלה במהלך הטיסה עצמה. בישראייר צופים שהפעילות הנ”ל תביא ליצירת תהודה בקרב הנוסעים בקו מוסקבה-ת”א ובקרב הסובבים אותם ותביא לחוויית טיסה מהנה.

לדברי דורי שושן, סמנכ”ל השיווק של ישראייר: “מאז ביטול חובת הוויזה לישראל מרוסיה אנו עדים, מחד, לגידול בביקושים של הקהל הרוסי להגיע לישראל, ומאידך לעליה בקרב המגזר הרוסי בישראל הטס יותר ויותר למוסקבה, הן למטרות ביקורי קרובים והן למטרות עסקים. בכדי לתת מענה לקהל זה, מפעילה ישראייר 4 טיסות שבועיות בקו ישראל-מוסקבה-ישראל. אנו בטוחים כי מבצע זה, המצטרף לשורת מבצעים רבים ומגוונים שמציעה ישראייר באופן רציף, יהפוך את חווית הטיסה למהנה יותר עבור הנוסעים”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה