אל על היא המובילה הרשמית של משלחת ספורטאי ישראל לאולימפיאדת לונדון 2012

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אליעזר שקדי, מנכ"ל אל על: "מאז היווסדה שזורה פעילותה של חברת אל על באירועים בעלי חשיבות לאומית באשר הם. גם כיום, ממשיכה אל על להיות המוביל הלאומי של ישראל וגאה להיות המובילה הרשמית של משלחת ישראל לאולימפיאדת לונדון 2012".

מנכ”ל אל על אליעזר שקדי, יו”ר הוועד האולימפי בישראל צבי ורשביאק ומנכ”ל הוועד האולימפי בישראל אפרים זינגר, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה במסגרתו תשמש אל על כמובילה הרשמית של משלחת ספורטאי ישראל לאולימפיאדת לונדון שתתקיים באוגוסט 2012.

אליעזר שקדי, מנכ”ל אל על: “מאז היווסדה שזורה פעילותה של חברת אל על באירועים בעלי חשיבות לאומית באשר הם. גם כיום, ממשיכה אל על להיות המוביל הלאומי של ישראל וגאה להיות המובילה הרשמית של משלחת ישראל לאולימפיאדת לונדון 2012. הספורטאים האולימפיים הישראלים מייצגים את השאיפה למצוינות ישראלית ברמה עולמית. עבור אל על, כחברה ישראלית הפועלת בכל העולם החיבור הוא טבעי ומתבקש. אנו נסייע ככל שנוכל לגייס את הציבור מישראל לתמיכה בספורטאינו, על מנת שהמסורת תישמר ודגל ישראל יונף שוב ושוב במסגרת המפעל העולמי החשוב הזה”.

במסגרת שיתוף הפעולה תטיס אל על את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בלונדון 2012 אשר תמנה כ – 100 ספורטאים, מאמנים, צוותי רפואה וצוותים מקצועיים על ציודם המיוחד. בנוסף יוטבע [סמל] לוגו הוועד האולימפי בישראל על מטוסי אל על, בסמוך לדגל ישראל.

בטקס חשיפת לוגו הוועד האולימפי על מטוס אל על השתתפו אליעזר שקדי, מנכ”ל אל על, צבי ורשביאק, יו”ר הוועד האולימפי בישראל, אפריים זינגר מנכ”ל הוועד האולימפי, דוד מימון – סמנכ”ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, המתעמל אלכס שטילוב, המתעמלת האומנותית נטע ריבקין והקופצת לגובה דניאל פרנקל.

צבי ורשביאק, יו”ר הוועד האולימפי בישראל אמר היום: “אל על ממשיכה במסורת אימוץ המשלחת האולימפית בישראל . המשותף לוועד האולימפי בישראל ולאל על הוא השאיפה מובילות בזירה הבינלאומית. אני מקווה שספורטאי ישראל ימריאו אל על לשיאים והישגים חדשים במשחקי לונדון 2012 .” 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה