פצועי צה"ל במסע רכיבה בן שלושה ימים לאורך ניו יורק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מסע הרכיבה נעשה בשיתוף פעולה עם פצועים אמריקאיים. מטרת הרכיבה היא סיוע בשיקום הפיזי והנפשי של הפצועים, כמו גם, העלאת נושא החיילים הפצועים על סדר היום הציבורי בארצות הברית.

פרויקט ‘לוחמים פצועים’ [Wounded Warrior] הוא פרויקט אמריקאי, שנועד לתמוך ולסייע לחיילים אמריקאים שנפצעו במהלך שירותם הצבאי, מרביתם בעיראק ובאפגניסטן. הארגון מספק לחיילים הפצועים אופניים מיוחדים, המתאימים לפציעתו של כל חייל וחייל, ומארגן אירועים בהם יוכלו החיילים לרכב יחדיו.

מטרת הרכיבה היא סיוע בשיקום הפיזי והנפשי של הפצועים, כמו גם, העלאת נושא החיילים הפצועים על סדר היום הציבורי בארצות הברית.

מידי שנה, עורך ארגון ה -WWP מסע רכיבה מרכזי במדינת ניו יורק, בו רוכבים מאות חיילים פצועים מרחבי ארה”ב, ותומכי הפרויקט.

המסע השנה, התחיל ביום חמישי 21/7 במרכז מנהטן, ניו יורק, ונמשך במשך שלושה ימים, ברחבי מדינת ניו יורק, וכלל אירוע סיום חגיגי, בהשתתפות אלפי רוכבים [פצועים ותומכים] בהמפטונס, הנמצאת בצפון מדינת ניו יורק.

ארגון ידידי צה”ל בארה”ב [FIDF], הוציא משלחת מישראל של שישה רוכבים, חיילים קרביים לשעבר, אשר נפצעו במהלך שירותם הצבאי: במלחמת לבנון השנייה, במבצע עופרת יצוקה ובאינתיפאדה, להשתתף במסע הרכיבה בניו יורק.

מנהלת מחלקת השיווק של ארגון ידידי צה”ל בארה”ב [FIDF], יפעת בכור: “מסע הרכיבה המשותף מדגיש את הקשר החזק שקיים בין פצועי צבא ארה”ב, שנלחמו במלחמות הרחק מבתיהם, לבין פצועי צה”ל, אשר נלחמים במטרה להגן על הבית. המפגש האישי בין החיילים משתי המדינות יוצר חיבור מרגש שממחיש מהי פטריוטיות. פרויקט הרכיבה נועד להעלות את מודעות החברה האמריקאית לקבלת פצועי הצבא, ולחזק את המורל שלהם. שיתוף הפעולה שלנו בפרויקט מאפשר לחיילים האמריקאים להכיר יותר לעומק את צה”ל ואת חייליו, והוא מציין הזדהות ותמיכה של הלוחמים האמריקאים במדינת ישראל.”

 

צילום תמונות: מארק סילברמן

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה