חברת ג’יימס ריצ’רדסון ו-"פקטורי 54" זכו במכרז רשות שדות התעופה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אבי בן חור, מנכ"ל חברת ג'יימס ריצ'רדסון: "שילוב הכוחות בין מפעילת "דיוטי פרי" לבין רשת אופנת עילית, תאפשר לנוסעים היוצאים מנתב"ג ליהנות ממתחמי אופנה ברמה שמשתווה ואף עולה על מה שקיים בשדות תעופה מובילים בעולם".
צילום: 123rf
צילום: 123rf

חברת ג’יימס ריצ’רדסון, מפעילת חנויות הדיוטי פרי בנתב”ג, יחד עם קבוצת משפחת אירני המפעילה, בין היתר, את רשת חנויות האופנה “פקטורי 54”, זכו במשותף במכרז מטעם רשות שדות התעופה להפעלת 2 מתחמי אופנה בנתב”ג.

מתחמי האופנה החדשים ישלבו 4 חנויות בתחום האופנה שפעלו עד היום, לשני מתחמים גדולים, האחד בשטח של כ – 330 מ”ר והשני בשטח של כ – 200 מ”ר, משך תקופת הזיכיון הינה ל – 6 שנים ואופציה ל – 3 שנים נוספות.

אבי בן חור, מנכ”ל חברת ג’יימס ריצ’רדסון מסר כי: “שילוב הכוחות בין מפעילת “דיוטי פרי” בינלאומית, לבין רשת אופנת עילית, יחד עם שינוי הקונספט מחנויות אופנה למתחמי אופנה מתקדמים, תאפשר חיזוק משמעותי של קטגוריית האופנה ב”דיוטי פרי” ותאפשר לנוסעים היוצאים מנתב”ג ליהנות ממתחמי אופנה ברמה שמשתווה ואף עולה על מה שקיים בשדות תעופה מובילים בעולם”.

במתחמים החדשים שישופצו ויעוצבו מחדש בהשקעה כוללת של כ – 5 מליון ₪ יוצעו לנוסעים מגוון רחב של אופנת הלבשה ממותגת לגברים ונשים, כמו גם, מגוון רחב של מוצרים נלווים, תיקי מעצבים, ארנקים, חגורות והנעלה מהמותגים המובילים בעולם, בין היתר, בוס, אימפוריו ארמני, זניה, דולצ’ה וגבנה, פול אנד שארק, מארק ג’ייקוב, ארמני ג’ינס, דיזל, לקוסט ועוד מותגים נבחרים אחרים במחירי “דיוטי פרי”.

פתיחת המתחמים החדשים צפויה לתחילת ינואר 2012.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה