כרמל לג’נד נכנסת לתחום הטיולים המאורגנים לקבוצות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הטיולים המאורגנים של החטיבה, בניהולו של יוסי ברגינסקי, כוללים קבוצות של עד 21 איש, מסלולים עשירים, גימיקים, מיטב המדריכים וטיסות בחברות תעופה סדירות. בשלב ראשון, הושקו שני טיולים מאורגנים להודו. גיא מלמד: "אנו רואים חשיבות אסטרטגית בהרחבת הפעילות והכניסה לתחום הטיולים המאורגנים".

כרמל לג’נד, מקבוצת סיגנל טורס, המתמחה במתן מענה לנוסע העצמאי וארגון טיולי תמריץ וטיולי יוקרה, מרחיבה את פעילותה ונכנסת לתחום טיולי האיכות המאורגנים לקבוצות.

הטיולים המאורגנים של כרמל לג’נד כוללים קבוצות של עד 21 איש, מסלולים עשירים בתכנים, גימיקים מיוחדים, מיטב המדריכים בשוק, טיסות בחברות תעופה סדירות ועוד.

ליוסי ברגינסקי, אשר מונה לנהל את כרמל לג’נד, ותק של 20 שנה בתחום התיירות ואת מרבית תפקידיו מילא בחברת “אופקים- טיולים מאורגנים”, כגון: ניהול והקמת מערך ההזמנות של אופקים והקמת מרכז הטלמרקטינג, ניהול פרויקטים ופיתוח מסלולים וביצוע סיורים מקדימים. כמו כן, יוסי הדריך מעל ל – 160 קבוצות ליעדים מגוונים ביבשות שונות.

בשלב ראשון, הושקו שני טיולים מאורגנים להודו: צפונותיה של הודו – הצפון המיסטי – 15 יום / 12 לילות והודו המיוחדת – כולל קוצ’ין וקרלה – 12 יום / 10 לילות. במהלך חורף 2011/12 יחלו לשווק בכרמל לג’נד טיולים מאורגנים למבחר יעדים נוספים, כגון: סרי לנקה, הודו, ארגנטינה, קובה, ברזיל וקוסטה ריקה, וכן טיול משולב של קובה וקוסטה ריקה.

גיא מלמד, מנכ”ל כרמל שרותי תיירות, ציין כי “אנו רואים חשיבות אסטרטגית בהרחבת הפעילות והכניסה לתחום הטיולים המאורגנים. זאת כחלק, מתהליך הבנייה של מוצרי תיירות חדשים עם איכות ללא פשרות. אנו גאים בהצטרפותו של יוסי ברגינסקי לשורות החברה. אין ספק שהוא יהווה תוספת כוח משמעותית ויתרום מניסיונו העשיר בתחום להצלחת החברה”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה