ים המלח- אזור עדיפות לאומית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
וועדת הכספים אישרה את הכללתו של ים המלח במפת אזורי העדיפות הלאומית לתיירות. שר התיירות: "ההחלטה מציבה את ים המלח במקום הראוי בסדר העדיפות הלאומי. ההחלטה תאפשר למשוך יזמים לבנות בתי המלון והאטרקציות התיירותיות״.

וועדת הכספים של הכנסת אישרה הבוקר את הצעתם של שר התיירות, סטס מיסז’ניקוב ושר האוצר, יובל שטייניץ, להכללת אזור ים המלח במפת אזורי העדיפות הלאומית בתיירות. צירוף האזור מהווה נדבך נוסף בשיקום התיירותי והפיתוח הכלכלי אותו מקדם שר התיירות בשנה האחרונה.

שר התיירות, סטס מיסז’ניקוב הדגיש כי: “זהו נדבך כלכלי נוסף בקידום ים המלח ומהווה המשך ישיר לפעולות שמבצע משרד התיירות באזור. היום המדינה הציבה את ים המלח במקום הראוי והנכון בסדר העדיפות הלאומי. כעת, יזמים המעוניינים בפיתוח בתי מלון באזור, יקבלו תמריץ משמעותי ורשת בטחון להשקעה שלהם. זוהי הבעת אמון כפולה, הן של המדינה והן של היזמים בכדאיות הפיתוח התיירותי בים המלח. בהתאם לכך, משרד התיירות פועל לאישור הקמתם של כ-2750 חדרי מלון באזור ים המלח ב-3 השנים הבאות”.

במסגרת ההחלטה, יצטרף ים המלח לאזורי הביקוש הנוספים במפה אשר כוללת את האזורים הבאים: אזור הגליל התחתון, נצרת רבתי ועמק בית שאן, הנגב, הגליל העליון והמערבי, הגולן, ירושלים, אילת, נתניה וחיפה. באזורים אלה מעודד משרד התיירות את היזמים באמצעות מענקים ייעודיים בגובה של עד כ-20% מסך ההשקעה הכוללת לבניית בתי מלון ומענקים בגובה של עד כ-10% לבניית אטרקציות תיירותיות.

כזכור, בחודש פברואר קיבלה הממשלה את הצעתם של שרי התיירות והגנת הסביבה לשיקום התיירותי והסביבתי של אזור ים המלח: השקעה של כ- 850 מיליון שקלים באזור ב-5 השנים הבאות .

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה