ביטול האפשרות לקיום בחירות בתחילת ספטמבר עשוי להוביל לקיץ טוב בתיירות היוצאת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
סיטונאים רבים היו מוטרדים מאוד בימים האחרונים ממהלך הקדמת הבחירות בספטמבר, כעת לאחר שהבחירות לא יוקדמו, רוב הסיכויים שתהיה לנו עונת תיירות טובה.

סיטונאים רבים היו מוטרדים מאוד בימים האחרונים ממהלך הקדמת הבחירות בספטמבר, כעת לאחר שהבחירות לא יוקדמו, רוב הסיכויים שתהיה לנו עונת תיירות טובה מהסיבות הבאות:

– המצב הכלכלי הקשה והאבטלה הכבדה בחלק מארצות התיירות באירופה דוחף את מחירי סידורי הקרקע בארצות אלו כלפי מטה בדגש על יוון וספרד. גם איטליה שהיא יעד קיץ מועדף על ישראלים רבים סובלת ממשבר כלכלי ומירידות בתיירות פנים.

– חוסר היציבות הפוליטי בארצות האיחוד האירופאי גורם לירידת שערו של האירו כלפי כלל המטבעות. ניתן לצפות שלאור יציבותה של הקואליציה השקל יחזור להתחזק לעומת האירו.

– פחות אירופאים יצאו לחופשות קיץ ורבים מאלו שיצאו יעדיפו לנפוש במדינותיהם או באזורים קרובים על מנת לחסוך בהוצאות טיסה. באירופה נוצר מצב מעניין שאירופאים רבים עוברים לשכור דירות נופש במקום שהיה באופציה היקרה של בתי מלון.

– בישראל, כניסתן המשמעותית של חברות תעופה לשוק הישראלי בדגש על חברות LOW COST בנוסף להגדלת היצע המושבים של החברות הסדירות מוביל לירידה במחירן הריאלי של טיסות בעיקר לאירופה.

לסיכום, כעת נראה שהקיץ הקרוב יהיה ‘חם’ בגזרת התיירות היוצאת. העונה אמנם תהיה קצרה יותר בגלל קיצורו של החופש הגדול בשבוע אך נחזיק אצבעות. בקצב ההתרחשויות בישראל כלל הזהב הוא : הכל נתון לשינויים .

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.