בשעה טובה: הושק מלון סטאי ת״א

קבוצת נקש השיקה את המלון השלישי הנמנה עם מותג סטאי, המלון שוכן במבנה היסטורי ביפו מן המאה ה-13 אבי חורמרו: "פעלנו בקפדנות כדי לשמר ולטפח מרכיבים היסטוריים חשובים במקביל לשינוי הייעוד והעיצוב של הבניין"

צילום אסף פינצ'וק

מלון סטאי תל אביב נפתח. המלון החדש של האחים הקש, ברמת חמישה כוכבים פלוס, מצטרף למותג מלונות הפאר העצמאיים The Leading Hotels of the World. זה  מלון סטאי ת״א הינו השני בארץ לאחר שביוני 2017 נחנך מלון סטאי כנרת, ולפני כן ב-2014, קדם לו מלון סטאי במיאמי ביץ'. המלון ממוקם מרחק צעדים מכיכר השעון ביפו ומחוף הים, באתר הידוע בשם 'קישלה', במקורו נבנה הבניין בתקופת האימפריה הטורקית כבית כלא על יסודותיה של מצודה צלבנית וכחלק ממערך החומות שהקיפו את העיר העתיקה של יפו.

סטאי תל אביב מציע 110 חדרי אירוח ו-10 סוויטות כמו גם סוויטה נשיאותית המשקיפה לים שגודלה מתקרב ל-100 מ"ר והיא מכילה מרפסת מרווחת, סלון, חדר מיטת, פינת אוכל ומטבח. במלון גם ספא, חדר כושר, חמאם טורקי, מסעדת גורמה, חדרי ישיבות, אולמות אירועים וטרקלין עסקים. בריכת אינפיניטי משקיפה לנוף פנורמי על הים והסביבה.

המלון ממוקם באזור ססגוני ורב-תרבותי בתל אביב – יפו, מה שמאפשר לאורחיו ליהנות מיתרונות המלון וגם מהסביבה העשירה בתרבות, שיכולה לספק חוויה בלתי נשכחת. במרחק צעדים ממלון סטאי תל אביב ימצאו אורחיו מסעדות אותנטיות, בוטיקים, וכמו כן את שוק הפשפשים והנמל שוקק החיים.

"אנו שמחים לפתוח את מלון סטאי תל אביב, ולהציע לעיר את הפאר, התחכום והשירות הנודע באיכותו של מותג בתי המלון הבינלאומי היוקרתי סטאי, שבבעלות קבוצת נקש", מסר אבי חורמרו, מנכ"ל קבוצת נקש בישראל.

"המבנה מן המאה ה-13 המשמש יסוד למלון החדש, הינו ייחודי לחלוטין, ואנחנו פעלנו בקפדנות כדי לשמר ולטפח מרכיבים היסטוריים חשובים במקביל לשינוי הייעוד והעיצוב של הבניין. אורחי המלון יהיו מוקפים באווירה ייחודית של 'הישן הפוגש את החדש' ויחוו נוחות ושירות מן המדרגה הראשונה במה שיהיה אחד המלונות המעולים בתל אביב", הוסיף אבי חורמרו.