פס-ספורט: רבע גמר ליגת האלופות במיוחד לקוראי פספורט

רגע לפני משחקי רבע גמר ליגת האלופות בספרד - הטבה מיוחדת לקוראי פספורט ברכישת חבילת ספורט: כניסה לטרקלין דן בנתב"ג או 25 יורו הנחה ממחיר החבילה

צילום 123rf

אם עדיין לא רכשתם כרטיס טיסה, מלון וכרטיס כניסה למשחקי רבע גמר ליגת האלופות בספרד, טוב שכך. חברת "טיק טיק" מציעה לקוראי פספורט הטבה מיוחדת לרוכשים חבילת ספורט: כניסה חינם לטרקלין דן בנתב"ג או לחילופין הנחה של 25 יורו ממחיר החבילה.

המשחקים הם:

רומא מארחת את ברסה במשחק שאין ממנו חזרה. רומא יודעת שאם יש לה שאיפות כלשהן לעשות היסטוריה ולהגיע לחצי הגמר היא חייבת לכבוש במשחק הביתי שלה נגד ברצלונה והרבה. קל זה לא יהיה. ברסה מגיעה מוכנה מתמיד עם מסי שאמר השבוע שהפרישה רחוקה ממנו מאד ויש לו עוד הרבה שאיפות ותארים לקחת .תזכורת להשפעה העצומה שיש למסי על כל קבוצה שהוא משחק בה (או לא משחק בה) ראינו במשחק של ארגנטינה שהובסה ללא מסי נגד ספרד. חסרונו של מסי היה בולט במיוחד וקשה היה להאמין שמדובר בנבחרת ארגנטינה הגדולה. למזלה של ברצלונה היא מגיעה עם מסי כשיר למשחק, עוד לא ידוע מה יקרה במשחק הביתי הראשון בברצלונה, אבל מה שבטוח מסי מככב ברומא זאת חוויה שלא תרצו להחמיץ.

לראות את רונאלדו חוגג את הנצחון על יובנטוס: ריאל מדריד מוכנה לקרב טקטי אמיתי נגד יובנטוס בעלת האופי. כמו תמיד בליגת האלופות ריאל תלויה בכושר שיא של רונאלדו, השבוע הודלפה שיחה שלו עם זיאדן שבה נאמר לרונאלדו שאם הוא רוצה להאריך את הקריירה כדאי לו להקשיב ולשמור כוחות ולא לשחק במשחקים הלא חשובים כדי שיהיה כשיר ורענן למאני טיים של העונה. ואין יותר מאני טיים מאשר לפגוש את יובה ברבע גמר ליגת האלופות. לרונאלדו אחוז מדהים של 96% בהשתתפות שלו עם ריאל בליגת האלופות. המחץ ההתקפי של ריאל יעמוד למבחן מול בופון האגדי ויובנטוס הפייטרית שלא מוותרת אף פעם.

*להשארת פרטים ל-4 לילות – רומא – ברצלונה לחצו על הלינק:

http://bit.ly/2GxlpyU

טיסות ישירות לרומא-ישראייר
הלוך – 7/4/18  – 13:30 – 15:45
חזור – 11/4/18 – 13:35 – 19:55

4 לילות  מלון 3* כולל א.בוקר – center 1&2

כרטיס מאחורי השער

מחיר לאדם בחדר זוגי  – 749 אירו

 

*להשארת פרטים  ל-2 לילות – רומא – ברצלונה לחצו על הלינק:

http://bit.ly/2Eh2Bh0

טיסות ישירות לרומא
הלוך – 9/4/18 – 10:00 – 13:15
חזור – 11/04/18 – 18:45 – 23:00

2 לילות מלון 3* כולל א.בוקר – center 1&2

כרטיס מאחורי השער

מחיר לאדם בחדר זוגי – 749 אירו

 

*לרכישה עם כל הפרטים – ריאל מדריד – יובנטוס לחצו על הלינק:

http://bit.ly/2q2ehPG