מפליגים ונהנים: הסיור הלימודי של קרוז אאוטלט

סיטונאית הנסיעות המייצגת בישראל את חברת השייט פולמנטור קרוזס קיימה סיור לימודי ראשון לסוכני נסיעות בהפלגה בים התיכון שכללה את ספרד ואיטליה. מנכ''ל ובעלי קרוז אאוטלט, איתן כתרי: ''סוכני הנסיעות נהנו משלושה ימים של חוויות מדהימות''

חברת קרוז אאוטלט קיימה בשבוע החולף סיור לימודי ראשון לרגל פתיחת עונת השייט. ההפלגה התקיימה בים התיכון על סיפונה של אניית Sovereign במסלול מערבי שיצא מברצלונה והסתיים ברומא (כולל עצירה בנאפולי).

ההפלגה הוקדשה לצעירים וסטודנטים אשר נמצאים כעת בהפסקה בין סמסטרים (Spring break). בחברת קרוז אאוטלט מציינים כי סוכני הנסיעות שביקרו באונייה נחשפו למוצר בזווית מעניינת ושונה מבדרך כלל, שכן פולמנטור קרוזס מפעילה חבילות שייט ללקוחות החל מגיל 18. בנוסף, הובאו לטובת ההפלגה מספר תקליטנים (די ג'ייז) בינלאומיים ונגנים המופיעים כדרך קבע במסיבות מובחרות באיביזה.

בנוסף, סוכני הנסיעות שהשתתפו בסיור הלימודי נהנו משני ימי טיול בנאפולי (אמלפי, פוזיטאנו וסורנטו) וברומא.

איתן כתרי, מנכ"ל ובעליה של חברת "קרוז אאוטלט" סיכם את הנסיעה ואמר: "סוכני הנסיעות קבלו מאיתנו במשך שלושה ימים חוויות מדהימות, הן מהאופי והאווירה הלטינית של חברת פולמנטור קרוזס והערכים שהיא מייצגת, לצד ארוחות ברמה גבוהה, הופעות ובידור ע"י צוות האונייה וכן קאסט בינלאומי שהעניק מופיע בלתי נשכח. חשוב לציין כמובן גם את השרות האישי המוענק על ידי צוות האוניה הוותיק והמיומן להפליא".

בקרוז אאוטלט מציינים כי במים אלו הם שוקדים על הסיור הלימודי הבא שייערך באתונה ליום אחד (7.5) שבו תוצג אוניית הענק "הוריזון" (Horizon) במשקל 48000 טון. בחברה אומרים כי ניתן עדיין להירשם לסיור, כאשר הכוונה היא להציג את האונייה ואת יעדיה השונים לקראת העונה הקרובה לסוכני נסיעות בכל המגזרים והשווקים.