נעים להכיר: AVR BY TALMA

רוית שרף-דגן ואמיר הלה, בעלי חברת AVR שנמכרה לאחרונה לקבוצת תלמה, מוכיחים כי גם בצוות מצומצם ואיכותי ניתן להגיע להישגים. עם מפת יעדים חדשה, שירות אישי ואתר מכירות נגיש AVR היא מהמרעננות הרשמיות של הענף

רוית שרף-דגן ואמיר הלה, AVR BY TALMA

במשרד קטן ברמת-השרון פועלת בשקט-בשקט בשנים האחרונות אחת מחברות התיירות המתפתחות בענף. תכירו את AVR בבעלותם של רוית-שרף דגן ואמיר הלה, סמנכ"ל השיווק והמכירות לשעבר של ישראייר. השניים הקימו לפני קרוב לעשור את החברה מתוך חזון משותף – להקים סיטונאית נסיעות המתמחה בטיולי משפחות וטיולים עבור הנוסע העצמאי תוך הקפדה על מתן שירות אישי וייחודי לכל לקוח.

"הקמנו את AVR מתוך ראייה בצורך של חברת תיירות עצמאית בענף אשר תיבדל מהמתחרות ביכולת להעניק שירות מיטבי ללקוחות עד לרמת הפרטים הקטנים וברמת זמינות גבוהה במיוחד", מסבירים השניים בראיון מיוחד ל-"פספורטניוז", ומספרים: "ניצלנו את הניסיון והקשרים שפיתחנו במהלך השנים עם ספקי תיירות, סוכני נסיעות, בתי מלון, חברות תעופה ועוד גורמים בענף וחיברנו את כולם יחדיו לכדי מוצרים ייעודיים לקהל הישראלי, אשר יודע להעריך איכות ושירות מקצועי".

כנשאלים השניים למהות פעילותה של AVR בשוק התיירות עונים השניים באופן שאינו משתמע לשתי פנים: "סוכני הנסיעות והצרכן הסופי הם שניהם הקהלים חשובים עבורנו. אנחנו דואגים לספק לנוסע העצמאי, בין אם הוא פונה באופן ישיר דרך אתר האינטרנט, או בין אם הוא מגיע באמצעות סוכן נסיעות, לחבילת הנופש או הטיול החל משלב הטיסה, דרך השכרת רכב, לינה, טיולים ואטרקציות נוספות. AVR מתמקדת ביעדים באירופה לצד יעדים אקזוטיים במזרח הרחוק, כאשר בעתיד קיימת מחשבה להרחיב את מכסת היעדים על פני אזורים נוספים בעולם".

אשתקד לאחר משא ומתן שארך מספר חודשים, נמכרה AVR לקבוצת תלמה נסיעות של ארז שמול, מיזוג אשר שלפחות עד עתה מוגדר כהצלחה עבור שני הצדדים. "הבנו שיש לנו מוצר איכותי ושבכדי לעשות את קפיצת המדרגה עלינו לחבור לחברה גדולה לה יכולת לתרום לנו מניסיונה הרב, לצד אלמנטים כמו שיווק ופרסום בקנה מידה רחב יותר, גב כלכלי ואפשרות להתחייבות למושבים נוספים ופיתוח עסקי של יעדים ומוצרים חדשים", מסבירה שרף-דגן.

מדוע בחרתם דווקא בתלמה?

"הבחירה בהם נראתה לנו כבחירה הנכונה ביותר עבור AVR על מנת להתקדם ולהתפתח. תלמה מיוצגת כחברת תיירות עסקית מהגדולות בישראל, ומסיבה זו ראינו לנכון ליהנות מהקשרים העסקיים הענפים שלהם ובמקביל ליצור מחלקה נופש נוספת עבור אנשי העסקים עימם מצויה החברה בקשרים עמוקים מזה שנים רבות".

מהי חשיבות סוכני הנסיעות עבור AVR ב-2018?

"סוכני הנסיעות הם הקהל החשוב ביותר עבורנו. קהל שמניע לקוחות ומייצג נאמנה את החברה ואת המוצרים שלה. אנו דואגים לתגמל את הסוכנים בעמלות מכובדות ורואים בהם כשותף דרך בלתי נפרד להתפתחות החברה בעתיד".

מהם המוצרים המרכזיים של החברה כיום?

"לקראת עונת הנסיעות הנוכחית מציעה AVR ב-2018 9 יעדים לקהל הלקוחות אותם הם יכולים להזמין אונליין או לחילופין באמצעות כל סוכני הנסיעות. כיום בזכות תלמה חלוקת מגוון הלקוחות שלנו מתחלק שווה בשווה בין לקוחות פרטיים וסוכנים, מגמה אותה אנו שואפים להמשיך. בין היעדים הפופולאריים שלנו: סלובניה וקרואטיה, אוסטריה, היער השחור (גרמניה), צרפת (פריס – יורו-דיסני), סלובקיה, בולגריה (טיולי ג'יפים) ורומניה.

איפה נראה את AVR בעוד 5 שנים מהיום?

"השאיפה תהיה להגדיל את מספר היעדים שלנו ולהתרחב לאזורים נוספים, להמשיך כסיטונאית תיירות איכותית אך כזו שבמקביל נותנת שירות אישי. חלק מההצלחה שלנו הגיעה בזכות האינטימיות שבחוויית הרכישה והאפשרות לחוש את קהל הלקוחות וסוכני הנסיעות. אנחנו נחושים לשמור על מגמה זו ולשרת את ציבור הלקוחות כחברת תיירות בוטיק".

גם דורון חדד, מנהל השיווק של "תלמה נסיעות", לא חסך בשבחים על שרף דגן והלה ואמר לפספורטניוז: "AVR By Talma הצטרפה לתלמה לפני כשנה וחצי ומתפעלת בהצלחה יתרה פעילות ביער השחור, אוסטריה, קרואטיה, סלובניה וביעדים נוספים. החברה מייצרת מוצרים חדשים וייחודיים המותאמים לקהל הישראלי מבחינת שירות, איכות ומיקום."

סלובניה, צילום ספיר פרץ זילברמן