דיזנהאוז BTC מציגה: חבילות נופש "הכל כלול" לאיים הקריביים

חברת התיירות החלה לשווק חבילות נופש לקנקון, טולום ופלאיה דל כרמן במקסיקו, וכן לפונטה קאנה ברפובליקה הדומיניקנית. עודד חודורוב סמנכ"ל הפיתוח העסקי: "החידוש הכי מרענן ביעדי נופש לקהל הישראלי שנעשה בענף התיירות בשנים האחרונות"

חברת דיזנהאוזBTC  משיקה לראשונה חבילות נופש בבלעדיות ליעדים האקזוטיים קנקון, טולום ופלאיה דל כרמן במקסיקו ובפונטה קאנה שברפובליקה הדומניקנית.

בחברת התיירות מציינים כי חבילות הנופש החדשות מתאימות לחופשה רומנטית, לצד חופשות משפחתיות בקנקון ובטולום שבריוויירה מאיה במקסיקו, ובפונטה קאנה ברפובליקה הדומיניקנית.

 עודד חודורוב, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של דיזנהאוז BTC, סיפר לפספורטניוז על ההחלטה להשיק את החבילות ליעדים החדשים : "קולקציית קיץ 2018 של דיזנהאוז ליעדים בקריביים היא החידוש הכי מרענן ביעדי נופש לקהל הישראלי שנעשה בענף התיירות בשנים האחרונות. הנגשת חופשה חלומית "כמו בסרטים" במיעדים אקזוטיים במחירים של חופשת נופש ביוון היא דבר חדש לנוסע הישראלי והחלטנו השנה להרחיב את פעילותינו ולשווק חבילות בריזורטים מפנקים במגוון יעדים הכי מבוקשים באיים הקריביים, במקומות שנראים לקוחים מגלויה וזה לא בהכרח אומר חופשה יקרה. אין לי ספק כי רבים ינצלו את המחירים האטרקטיביים שזהים למחירי חופשה ביוון. בנוסף היתרון הגדול בחבילות שלנו שאין צורך בויזה לארצות הברית, הטיסה דרך מדריד ומשם המתנה קצרה והמשך טיסה ישירות לקריביים."

 

טולום ופלאיה דל כרמן שבריווירה מאיה במקסיקו, בעלת אטרקציות רבות לנופש ולטיולים. פלאיה דל כרמן הוכרזה  כבירת המסיבות של מקסיקו והרחוב הראשי נקרא  ה"שדרה החמישית" של מקסיקו בזכות החנויות והמותגים.

פונטה קאנה, הינה עיירת חוף הנחשבת לאחת היפות בעולם שוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי במזרח הרפובליקה הדומיניקנית שבאיים הקריביים. 

מחירים לדוגמא

7 לילות בפונטה קאנה על בסיס הכל כלול בריזורט 5* כולל טיסות והעברות במחיר החל מ- 1,549 אירו לאדם.

7 לילות בפלאיה דה כרמן שבמקסיקו על בסיס הכל כלול בריזורט 5* כולל טיסות והעברות במחיר החל מ- 1,799 אירו לאדם.

7 לילות בטולום שבמקסיקו על בסיס הכל כלול בריזורט 5* כולל טיסות והעברות במחיר החל מ- 2,149 אירו לאדם.

החבילות כוללות את חודשי הקיץ והגים עד לאוקטובר.

Riviera Maya