דיזנהאוז בי.טי.סי תטיס את הפועל תדיראן ב"ש

קבוצת התיירות נבחרה להיות המטיסה הרשמית של קבוצת הכדורגל, לרבות למשחקים באירופה, נסיעות השחקנים לנבחרותיהם ולחופשות במהלך העונה. עפר חודורוב: "אנו שמחים להביא את ניסיוננו בתחום הנסיעות לטובת שותפות זו, ויחד עם הפועל באר שבע להגיע להישגים בארץ ובחו”ל"

דיזנהאוז בי.טי.סי היא המטיסה הרשמית של אלופת המדינה בכדורגל.

הנהלת הפועל ״תדיראן״ ב״ש חתמה בימים אלה על הסכם עם הנהלת דיזנהאוז בי.טי.סי, לפיו חברת התיירות בכל הקשור לפעילות הנסיעות של קבוצת הכדורגל, לרבות למשחקים באירופה, נסיעות השחקנים לנבחרותיהם ולחופשות במהלך העונה.

עופר חודורוב

עפר חודורוב, הבעלים ומנכ"ל דיזנהאוז בי.טי.סי, אמר בעקבות החתימה על ההסכם: "אנו מעריכים את האמון שקיבלנו מהפועל ״תדיראן״ באר שבע. דיזנהאוז פעילה מאוד בתחום הספורט בישראל, עידוד וקידום הספורט בישראל הינו חלק מחזון החברה. אלונה ברקת הובילה את הפועל ב”ש להישגים תוך ניהול מקצועי ואיכותי המהווה מודל בספורט הישראלי. אנו שמחים להביא את ניסיוננו בתחום הנסיעות לטובת שותפות זו, ויחד עם הפועל באר שבע להגיע להישגים בארץ ובחו”ל״

אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע: ״אני שמחה על שיתוף הפעולה עם דיזנהאוז בי.טי.סי שמצטרפת לשורה של שותפים ונותני חסות של הפועל תדיראן ב״ש, שורה שהולכת וצומחת. אני בטוחה ששני הצדדים יהנו משיתוף פעולה זה״.