חולים על כדורגל? אשת טורס משיקה עבורכם אתר ייעודי

האתר, שיושק החודש, יאפשר שדרוג הכרטיסים אונליין במעמד ההזמנה ורכישת חבילות למספר משחקים. שי עבדה, מנהל יעדי ספורט באשת טורס: "אתר אשת Sport הינו שילוב בין שירותי תיירות לשירותי תוכן ויכלול תוכן ייחודי, איכותי ומעודכן"

אתר ייעודי של אשת טורס לאוהדי הכדורגל. צילום: shutterstockאתר ייעודי של אשת טורס לאוהדי הכדורגל. צילום: shutterstock

אוהדי ספורט? מעדיפים "להריח את הדשא" מקרוב? החל מהחודש אשת טורס משיקה אתר ייעודי מתקדם ועשיר בתוכן: "אשת Sport".

האתר החדש יציע מגוון רב של משחקי כדורגל באירופה כולל שדרוג אונליין במעמד ההזמנה, ללא צורך בשיחה למוקד הטלפוני. כל חבילה באתר כוללת את מפת האצטדיון וחלוקת המושבים לפי קטגוריות אחידות, באמצעותן ניתן לשדרג בנוחות את הכרטיסים למשחק. כמו כן יתאפשר להזמין חבילות בהן ניתן לראות יותר ממשחק אחד.

בנוסף, ישווקו באתר חבילות סדירות לליגה האנגלית, שיצטרפו לחבילות הקיימות למדריד, ברצלונה וליגת האלופות. כמו כן ישווקו חבילות למשחקי הקבוצות הישראליות ברחבי אירופה ולמונדיאל 2018. בהמשך יוצעו באתר גם חבילות ספורט לענפים נוספים.

באשת טורס מציינים כי כל הכרטיסים המוצעים בחבילות יהיו כרטיסים רשמיים, ואת כל החבילות ניתן להזמין גם באתר אשת טורס.

לדברי שי עבדה, מנהל יעדי ספורט באשת טורס: "האתר החדש הינו שילוב בין שירותי תיירות לשירותי תוכן ויכלול תוכן ייחודי, איכותי ומעודכן. יש גידול עצום בביקושים לחבילות ספורט, במקביל לצמיחה בגיוון החבילות שאנחנו מציעים. הליגות הספרדיות עדיין מרכזות את עיקר הביקושים, אבל אנחנו רואים פריחה בביקוש לליגה האנגלית, שיוצרת עניין רב יותר בעקבות ההצלחות של הקבוצות האנגליות במפעלים האירופיים".

דיל לדוגמא לליגה האנגלית:
טוטנהאם-ברנלי, בתאריך: 24-28.8.17
4 לילות במלון ROYAL NATIONAL 3* על בסיס א.בוקר, כולל כרטיס כניסה למשחק
מחיר: 939 אירו לאדם בחדר זוגי