פתאל הקימה מרכז הזמנות ארצי באשדוד

רשת המלונות העבירה את מרכז ההזמנות החדש שלה לאחר שנים בהם היה בתל אביב. לאור המעבר, הרשת גייסה מעל ל- 150 חברי צוות חדשים. דוד פתאל: "אני קורא לכל מפוטרי טבע להגיע ולהגיש מועמדותם למרכז ההזמנות החדש"

חונכים את מרכז ההזמנות החדש. צילום: סטודיו קמילה

רשת המלונות 'פתאל', העבירה בימים אלה את מרכז ההזמנות הארצי החדש שלה לאזור התעשייה בעיר אשדוד זאת לאחר שנים בהם מקום מושבה היה בתל אביב.

לאור המעבר, רשת פתאל גייסה מעל ל- 150 חברי צוות חדשים למגוון תפקידים ומחלקות, בהם: נציגי שירות ומכירה, צוות דיגיטל, נציגי אופרציה, נציגי בקרת איכות, נציגי הזמנות עסקים, מנהלי צוות ועוד.

כחלק מתהליך גיוס העובדים, הרשת שיתפה פעולה עם האגף לפיתוח התעשייה ולשכת התעסוקה בעיריית אשדוד, במסגרתו יתקיימו שני ירידי גיוס גדולים בשני מועדים, על מנת לבחון מגוון רחב של מועמדים למשרות השונות ברשת והגדלת מאגר המועמדים לטובת משרות עתידיות.

דוד פתאל, יו״ר ומייסד הרשת פתאל: "בזמן בו אנו קובעים מזוזה לא מעט מתושבי העיר נאבקים על משרותיהם במפעל טבע, ובזו העת אני קורא לכל מפוטרי טבע להגיע ולהגיש מועמדותם למרכז ההזמנות החדש באשדוד, הקליטה לעבודה תהיה מידית. אני מודה לראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי ולכל העוסקים במלאכה ומאחל למרכז ההזמנות הצלחה רבה במקום מושבו החדש".

נדב פתאל, מנהל חטיבת השיווק: "הגידול בפעילות הרשת ובהתרחבותנו עם מלונות נוספים, בארץ ובעולם, הביא אותנו לחיפוש אחר מרכז הזמנות חדש, רחב ידיים ומשוכלל. המרכז החדש יאפשר לנו להמשיך ולהגדיל את הפעילות בישראל ובהמשך גם במלונות ברחבי אירופה. אני מודה לעוסקים במלאכה ומאחל למרכז ההזמנות הצלחה רבה במקום מושבה החדש".

 

כתבות אחרונות בנושא פתאל:

לא עוצר: פתאל רוכש 13 מלונות בהולנד ב-160 מיליון אירו

עסקת ענק במלונות: פתאל רוכש מתשובה 2 מלנות בשווי 230 מיליון שקל

האימפריה של פתאל: המספרים, הרווח, ההון העצמי ושכר הבכירים ב-2017

בירושלים הבנויה: פתאל משיקה מלון חדש בירושלים

פתאל נכסים אירופה מציגה: רווח של 54.9 מיליון יורו 

רשת פתאל כבר שווה כ- 5 מיליארד שקל

הנפקת השנה: הרשת של דוד פתאל כבר שווה 3.9 מיליארד שקל

פתאל גייסה 428 מיליון שקל מהמוסדיים

היום הנפקת רשת מלונות פתאל בבורסה

פתאל על הזמן