לראשונה בישראל: טיסות לקפריסין משדה דב

חברת הנסיעות "איסתא", בשיתוף פעולה עם חברת התעופה 'עיט', תשווק לראשונה בישראל טיסות וחבילות לעיר הנופש פאפוס שבקפריסין. הטיסות ייצאו ישירות מנמל התעופה שדה דב כבר בקיץ הקרוב

פאפוס. צילום: פספורטניוז

תושבי תל אביב וגוש דן שימו לב: החל מהקיץ הקרוב טיסות לקפריסין מנמל התעופה שדה דב.

חברת הנסיעות "איסתא", חתמה על הסכם שיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל עם חברת התעופה 'עיט' להפעלת טיסות וחבילות נופש באופן ישיר מנמל התעופה שדה דב לעיר פאפוס שבקפריסין.

במקביל לפעילות זו ייצאו גם טיסות מנמל התעופה חיפה וכמובן מנמל התעופה בן גוריון. המטוסים בטיסות הללו יהיה מטוסי אמברייר (בעלי 50 מושבים) ומשך הטיסה יהיה כ- 40 דקות.

המהלך הוא חלק מפרויקט שבו רכשה רכשה איסתא יחד עם רשת המלונות הישראלית-בינלאומית "פתאל", שלושה בתי מלון בפאפוס. בימים אלו נערכים במלונות לשיפוץ לקראת העונה הקרובה. כעת יוכלו ישראלים מגוש דן לטוס ישירות מהעיר תל אביב גם למלונות אלו בקפריסין. חבילת נופש בחודשי הקיץ לפאפוס הכוללת טיסה, העברות למלון ולינה במלון למשך 3 לילות, תעלה החל מ- 569$ לאדם בחדר זוגי על בסיס הכול כלול.

רונן קרסו

רונן קרסו, סמנכ"ל השיווק של איסתא: "אנו מביאים בשורה לתושבי תל אביב וגוש דן – מדובר על שדרוג משמעותי בזמן שהצרכן חוסך עד שהוא מגיע לחדר המלון ומתחיל את החופשה. בשנה שעברה פתחנו לראשונה את שדה התעופה בחיפה לפעילות וראינו את שביעות הרצון של הלקוחות ולכן החלטנו להרחיב את האפשרויות ולהקל על הלקוחות. המטרה היא להנגיש את חופשות הנופשונים הקצרות בחו"ל ככל האפשר".

 

מלון סיפריה מאריס, פאפוס