"הגושרים מלון בטבע": דורון קרן מונה למנכ"ל

המלונאי הוותיק בעל ניסיון של כ-20 שנה בתפקידי ניהול בענף התיירות, יחליף בתפקיד את דודו עוז. קרן: "אין לי ספק כי יחד עם הצוות המסור, נוכל להביא את המלון להישגים גבוהים''

דורון קרן. צילום הגושרים מלון בטבע

מנכ'ל חדש למלון "הגושרים מלון בטבע". דורון קרן, מלונאי ותיק בעל ניסיון של כ- 20 שנה בתפקידי ניהול בכירים מונה בימים אלו לתפקיד מנכ"ל המלון. מחליף בתפקיד את דודו עוז, שמונה לתפקיד מנכ"ל אחוזת אסיינדה ביער של רשת מלונות "סי הוטלס".

קרן, בוגר לימודי מנהל בתי מלון בטכניון, כיהן בתפקידים בכירים בענף התיירות, ביניהם תפקידי ניהול במלון דן חיפה, המלון הילטון ואסטוריה תל-אביב, מלון דניאל הרצליה ועוד.

לרגל כניסתו לתפקיד שיתף קרן בתחושותיו את "פספורטניוז" וציין: "אני שמח מאוד להגיע לפנינת טבע קסומה כמו הגושרים מלון בטבע. זהו מקום עם עובדים ותיקים ומקצועיים בעלי תודעת שירות גבוהה. אין לי ספק כי יחד עם הצוות המסור, וניסיוני הרב בתחום המלונאות, נוכל להביא את המלון להישגים גבוהים יחד עם קידום ערכים חשובים לאורח חיים בריא, כמו ספורט, תזונה נכונה ושמירה על הטבע, הן באופן הניהול והן בתכנים המועברים לנופשים".

"הגושרים מלון בטבע" ממוקם בקיבוץ הגושרים על שרידיו של ארמון החורף של האמיר פע'ור, השליט העות'מני של צפון עמק החולה ורמת הגולן. המלון מוקף בפלגי מים טבעיים של נחל הדן, מעיינות, חורש סבוך הטבול במרחבי דשא ירוקים, צל עצים, שבילי הליכה לצד גשרי עץ החוצים את זרימת הנחל. במלון 184 חדרים בסגנונות שונים המותאמים לזוגות ולמשפחות, כולל אגף בוטיק המציע סוויטות פרימיום חדשות, שהוקמו לאחרונה בהשקעה של כ-5 מיליון שקלים.