שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

המלונאים מוקירים

אותות הוקרה והערכה יוענקו למלונאים ואישי ציבור על פעילותם לקידום התיירות והמלונאות במהלך ועידת המלונאים, שתתקיים ביום רביעי השבוע בירושלים
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יקבלו אותות הוקרה בבמסגרת וועידת המלונאים. צילומים: יחסי ציבור

במסגרת ועידת המלונאים הקרובה, שתתקיים ביום רביעי הקרוב (29 במרץ) במלון וולדורף אסטוריה בירושלים, יוענקו אותות הוקרה והערכה על פעילות לקידום התיירות והמלונאות.

איבן זיבי יקבל את עיטור המלונאות על מפעל חיים, פיתוח וטיפוח תעשיית המלונאות בישראל ומימוש החזון להקמה והפעלת רשת המלונות המשפחתית בנתניה: זיבוטל (הכוללת את מלון גליל, מלון רזידנס ומלון רזידנס ביץ').

רפי וינר יקבל את עיטור המלונאות כאות הוקרה והערכה, על הצבת רף של מצוינות, שאליו יש לשאוף בניהול והפעלת מלונות בישראל, על תרומה לאורך שנים בניהול מלונות והתמקצעות בענף בתפקידו כיו"ר איגוד מנהלי בתי המלון. וינר, משמש מנכ"ל רשת מלונות טמרס.

על תרומה רבת שנים לקידום ולפיתוח תעשיית המלונאות יזכו להערכה שני מלונאים, שהלכו לעולמם:

המלונאי יחזקאל (חזי) הכהן ז"ל, חלוץ ניהול המלונאות בישראל, שהיה פעיל גם במוסדות שונים בהתאחדות המלונות בישראל. הכהן ז"ל עסק, בין השאר, בהוראה במסגרת קורסים למנהלי בתי המלון, ניהל את בית הספר למלונאות 'תדמור' ומספר מלונות בארץ. כ-50 עצים ניטעו ביער התאחדות המלונות בישראל לכבודו, כמניין שנות פעילותו ועבודתו במלונות ישראל ובהערכה רבה על פועלו ותרומתו המקצועית בהעמדת דורות רבים של מנהלים בענף.

המלונאי גילברט לוזון ז"ל, בעל רשת בתי המלון 'המלך שלמה' בטבריה ובירושלים, נחשב לאחד מחלוצי ענף המלונאות בישראל. לוזון ז"ל פעל רבות למען עובדי הענף, ובצוואתו אף  העניק להם בונוסים נדיבים, כאות הערכה והוקרה לעבודתם הקשה.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, יקבל אות הוקרה והערכה על פעילותו ארוכת השנים להצבת העיר ירושלים על מפת התיירות העולמית והישראלית, על מתן תנופה ייחודית לבניית בתי מלון בעיר, על גילוי הבנה מעמיקה לתעשיית המלונאות ולצרכיה ועל היותו שותף נאמן למלונאי ישראל.

ראש העיר אילת, מאיר יצחק הלוי, יקבל אות הוקרה והערכה על פעילותו ארוכת השנים לביסוס מעמדה של העיר אילת והצבתה על מפת התיירות העולמית, על שיפור התשתיות בעיר, כך שיתאימו לאירוח מאות אלפי תיירים, על גילוי הבנה מעמיקה לתעשיית התיירות ועל היותו שותף נאמן למלונאי ישראל.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.