מלון חדש לרשת אקור בירושלים: ibis Style

המלון השני של מותג בתי המלון הבינלאומי ibis מרשת מלונות Accor, נפתח היום (חמישי) להרצה. המלון הממוקם בסמוך לכיכר ציון, שוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרים. אהרון ברנשטיין, מנכ"ל מלונות איביס ישראל: "רשת מלונות Accor רואה פוטנציאל גדול בפיתוח התיירות במדינת ישראל ובירושלים בפרט"

המסעדה במלון איביס סטיילס ירושלים. צילום נוי בן יוסף

 

מלון ibis Styles, המלון השני של מותג בתי המלון הבינלאומי ibis מרשת מלונות אקור (Accor) הבינלאומית, נפתח היום להרצה.

המלון החדש, ממוקם במרכזו של מרכז העיר ירושלים, ברחוב בן יהודה 4, על המדרחוב, בסמוך לכיכר ציון, מרחק של דקות הליכה בודדות מהעיר העתיקה, הרכבת הקלה, שוק מחנה יהודה ומגוון האטרקציות התיירותיות בירושלים.

מלון איביס סטיילס, הינו המלון השני של המותג ibis בישראל, כאשר המלון הראשון הוא מלון ibis red שנפתח לפני כשנה, גם הוא במרכז ירושלים.

המלון החדש מעוצב בצורה ייחודית המושפעת מאווירת האזור בו הוא נמצא, שוק מחנה יהודה, עם מגוון איורים בהשראתה של האמנית שרית עציץ המכניסים את האורחים אל אווירת השוק הייחודית לעיצוב המלון.

מלון ibis Styles החדש שוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרי אירוח שונים בהם חדרי אירוח סטנדרטיים וחדרי משפחה, מיני סוויטות וחדרים עם מרפסות. המלון מתאים למשפחות עם ילדים – בנוסף לחדרי המשפחה, המלון מציע ארוחת בוקר ותפריט לילדים וכן ערכות מתנה לילדים בצ'ק אין.

בקומה ה–8 של המלון מסעדה ובר עם נוף פנורמי.

אהרון ברנשטיין, מנכ"ל מלונות איביס ישראל: "רשת מלונות ACCOR רואה פוטנציאל גדול בפיתוח התיירות במדינת ישראל ובירושלים בפרט וכולי תקווה שתוכניות הפיתוח השאפתניות של הרשת בארץ יתממשו. מלון איביס סטיילס ירושלים מרכז העיר מהווה תוספת חשובה לשני המלונות הקיימים – IBIS RED מרכז העיר ירושלים ו David Tower Mgallery by SOFITEL בנתניה . ביכולת המלון לספק את הצרכים של קהלי יעד מגוונים מאוד – זהו מותג צעיר, מסוגנן, נועז, אבל גם נוח להפליא ומשפחתי. אני בטוח שהוא יהיה פופולרי גם בקרב תיירים וגם בקרב ישראלים".

לרשת מלונות אקור כ-4,600 בתי מלון, אתרי נופש ודירות מגורים ב- 100 מדינות שונות.

רשת המלונות אקור מעסיקה צוות של מעל ל- 250,000 עובדים ייעודיים בעולם.

רוצים לצפות במלון הראשון של רשת איביס בירושלים ועוד המלצות לביקור בעיר הבירה של ישראל?   הקליקו כאן 

 

מלון איביס סטיילס. צילום שלומי כהן

 

 

 

צילום נוי בן יוסף

המלון החדש שוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרי אירוח שונים בהם חדרי אירוח סטנדרטיים וחדרי משפחה, מיני סוויטות וחדרים עם מרפסות. בהמשך לרעיון המרכזי של המלון, כל חדר מעוצב כמרחב מגורים בפני עצמו בו ניתן לנוח, להירגע או לעבוד.

המלון ממוקם במרכז העיר ירושלים, ברחוב בן יהודה 4, על המדרחוב, בסמוך לכיכר ציון.

 

 

בקומה ה–8 של המלון יוכלו האורחים ליהנות ממסעדה ובר עם נוף פנורמי, שם גם מוגשת מדי יום בין השעות 06:30-10:00 ארוחת הבוקר לאורחי המלון. מדי יום בין השעות 18:30-19:30 מקיים המלון happy hour במסעדה.

חדרי המלון אטומים לרעשים ובנויים על פי האיכויות והסטנדרטים של רשת אקור ומותגי ibis העולמיים. כל חדר במלון מציע לאורחיו מיטה עם המזרן הייחודי Sweet BedTM by ibis מבית היוצר של מותג ibis העולמי, אותו ניתן גם לרכוש באופן פרטי.

אהרון ברנשטיין, מנכ"ל מלונות איביס ישראל: "רשת מלונות ACCOR רואה פוטנציאל גדול בפיתוח התיירות במדינת ישראל ובירושלים בפרט וכולי תקווה שתוכניות הפיתוח השאפתניות של הרשת בארץ יתממשו. ביכולת המלון לספק את הצרכים של קהלי יעד מגוונים מאוד – זהו מותג צעיר, מסוגנן, נועז, אבל גם נוח להפליא ומשפחתי. אני בטוח שהוא יהיה פופולרי גם בקרב תיירים וגם בקרב ישראלים".

רוצים לצפות במלון הראשון של רשת איביס בירושלים ועוד המלצות לביקור בעיר הבירה של ישראל?   הקליקו כאן 

 

 

מלון איביס סטיילס. צילום שלומי כהן

 

נושאים שמוזכרים בידיעה