חדשנות ב-MSC: ישיבות הנהלה על סיפון האוניה

מיזם חדש של חברת MSC Cruises בישראל המציעה הפלגות אינסנטיב לחברות. טלי נוי, מנהלת MSC Cruises בישראל: "נהנים ממלון חמישה כוכבים, מחוויית הפלגה ייחודית, ויכולים לקיים ישיבות הנהלה, ישיבות תקציב ואירועי קונספט ייחודים און בורד"

צילום: shutterstuck

יוזמה חדשנית של חברת MSC CRUISES בישראל.

 טלי נוי, המנהלת המסחרית של חברת השייט בישראל, מציעה לראשונה לחברות וארגונים לקיים הפלגות תמריץ (אינסנטיב) להנהלות ולעובדים. "השילוב של הפלגה לאורך כל השנה, עם מגוון הפלגות קצרות החל מיום, יומיים, שלושה ויותר, במחירים מצוינים ובאניות מהשורה הראשונה, מאפשר לנו להציע היום לחברות טיולי אינסנטיב, ישיבות הנהלה, ישיבות תקציב ואירועי קונספט ייחודים און בורד", סיפרה נוי היום לפספורטניוז.

"באניות של MSC ניתן לתאם מראש חדרי ישיבות לעשרות משתתפים עם ציוד מתקדם למצגות, כולל כיבוד מתאים, ואם יש הרבה משתתפים, ניתן אף להשתמש באולם התיאטרון או במרכזים אחרים באנייה", מפרטת נוי את מגוון האמצעים, שהאניות מעניקות למשתתפי הפלגות האינסנטיב, ומדגישה את הערך המוסף שלהן: "החוויה הינה יוצאת דופן. הלקוחות נהנים ממלון חמישה כוכבים, מחוויית הפלגה ייחודית, ועם זאת, יכולים לקיים מפגשי הנהלה או עובדים בנושאים שונים של החברה".

נוי, מציינת דוגמא להפלגת אינסנטיב אפשרית: ב-7 ביוני הקרוב תצא הפלגה ראשונה של האנייה MSC SEAVIEW ל-3 לילות מנמל גנואה ותשוב אליו. "ההפלגה מתאימה במיוחד לאירועי חברות ובמחירים מצוינים, כמו גם מגוון רחב של הפלגות נוספות", ציינה המנהלת המסחרית של חברת MSC Cruises בישראל.

"רוב הביקוש הוא לאינסנטיבים של 3-4 לילות, ואנחנו מציעים תנאים מעולים וסטנדרטים גבוהים של חדרי ישיבות וכנסים, והאנייה עצמה עם כל השירותים ברמה גבוהה מאד", מסכמת טלי נוי.

MSC Seaside צילום: יח"צ