חגיגה כפולה בישראייר: איירבוס 320 חדש ויום הולדת -22

מזל טוב כפול שניים לישראייר: חברת התעופה שחגגה אתמול יום הולדת 22 מאז שונה שמה ב-22 למאי 1996 מ"כנפי העמק" ל"ישראייר", קיבלה היום את מטוס האיירבוס הרביעי במספר שיבצע את טיסת הבכורה בחברה ביום שישי הקרוב. בסך הכל תפעיל העונה 10 מטוסים: 7 מופעלים ע"י צוותי החברה ו-3 בחכירה רטובה

צילום יח"צ ישראייר

היום (רביעי), נחת בנתב"ג מטוס נוסף לחברת ישראייר שיצטרף לצי המטוסים של החברה. המטוס, מדגם איירבוס 320, הכולל 180 מושבים, הוחכר לתקופה של 6 שנים בחכירה יבשה ויפעל ע"י צוות מלא של טייסי ודיילי ישראייר.

המטוס הינו המטוס הרביעי של החברה מדגם איירבוס 320 וטיסתו הראשונה של המטוס צפויה להתבצע ביום שישי הקרוב לבאטומי שבגיאורגיה.

בנוסף, בחודש הבא צפויה לקבל ישראייר מטוס ATR נוסף, וכך עם 7 מטוסים המוטסים ע"י טייסי ישראייר ועוד 3 מטוסים חכורים חכירה רטובה תפעיל ישראייר השנה 10 מטוסים.

צילום יח"צ ישראייר

 

לדברי גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר: "מדובר בצעד משמעותי נוסף של החברה על מנת לספק את הביקושים הגוברים לחבילות הנופש ולטיסות ליעדים החדשים, שנפתחים, כגון: אלבניה, סקוטלנד, סוצ'י, גנואה וטנריף. בנוסף, כניסתם של המטוסים הנוספים תאפשר לרסן את עליית מחירי הטיסות הצפויה בעקבות עליית מחירי הדלק."

צילום יח"צ ישראייר

 

ישראייר חוגגת 22 שנים