מדריד נוסקת: הישראלים כובשים את בירת ספרד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מדריד כבר עוקפת את ברצלונה במספר הנוסעים הטסים מישראל אליה. חברת אייר אירופה הטיסה מתחילת השנה 117,266 נוסעים מישראל. 327,067 ישראלים טסו מנתב"ג למדריד בתשעת החודשים הראשונים של השנה

מבט על מספרי הנוסעים מנתב”ג לברצלונה וספרד מגלה מהפך מעניין, בכל מה שקשור למספר הישראלים המבקרים בספרד, זאת לפי נתוני רשות שדות התעופה בתשעת החודשים הראשונים של השנה.  מי שחשב שעיקר התנועה מישראל היא לבירת קטלוניה-ברצלונה, יופתע וודאי לגלות שבשקט בשקט מתחולל מהפך ביחס בין שתי הערים האהובות וזאת עוד לפני המהומות האחרונות בבירת קטלוניה, על רקע רצון הקטלונים להכריז עצמאות.

מתחילת השנה ועד סוף חודש ספטמבר 2017, יצאו למדריד בטיסות ישירות כ-327,067 נוסעים מנתב”ג, גידול של  כ-16%, לעומת התקופה המקבילה אשתקד בה טסו 282,498 נוסעים. לברצלונה לעומת זאת טסו בתשעת החודשים הראשונים של השנה 315,222 נוסעים לעומת 303,940 אשתקד, עלייה של כ-4% בלבד.

בחודש ספטמבר האחרון עוד לפני “הבלאגן” בברצלונה, טסו 36,483 נוסעים למדריד- גידול של כ-3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד ואילו לברצלונה טסו 35,959 נוסעים, ירידה של כ-15% לעומת ספטמבר אשתקד.

מדריד מלבד היותה אטרקטיבית לישראלים עוד יותר בשנה החולפת גם בגלל ההישגים של קבוצת הכדורגל של ריאל מדריד, הפכה להיות יעד מעבר חשוב לדרום אמריקה עבור הישראלים הרבים הרבה בזכות הטיסות של חברת אייר אירופה שבתשעת החודשים הראשונים של 2017 הטיסה מנתב”ג 117,266 נוסעים, גידול של כ-20% לעומת התקופה המקבילה בה טסו עם החברה 97,869 נוסעים.  

טסים למדריד וברצלונה? קבלו את המלצות פספורטניוז לקניות הכי טובות בערים המרתקות. לגזור ולשמור  

שדה התעופה של מדריד יעד מועדף על ישראלים לטיסות לדרום אמריקה. צילום 123rf

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה