פעמיים כי טוב: משרדים חדשים להרץ ויום הולדת 50 לקבוצת מאיר

מאיר חברה למכוניות ומשאיות חגגה בשבוע האחרון יום הולדת 50 לקבוצה וכן חנוכת משרדים חדשים של הרץ בחולון. מישל טאריד, נשיא הרץ אינטרנשיונל, שהגיע להשקת המשרדים החדשים: "צריך למצוא בדיחות אחרות על ישראל, מאחר וגמלים אין פה כבר המון שנים"

מאיר חברה למכוניות ומשאיות, שהוקמה על ידי מאיר קז ז”ל כיבואנית בלעדית של מוצרי חברת וולוו השוודית, חגגה בשבוע האחרון פעמיים: יום הולדת 50 לקבוצה וחנוכת משרדים חדשים בחולון לחברת השכרה הרכב Hertz ישראל מקבוצת מאיר.

להשקת המשרדים החדשים בחולון הגיעו בעלי השליטה בקבוצה: יעקב שחר יחד עם בניו אור, עומר ורום; וכן אבנר קז. עוד נכחו: עוזי מור, יו"ר קבוצת מאי; דני שמעוני, מנכ"ל Hertz ישראל; מישל טאריד, נשיא הרץ אינטרנשיונל ונוספים.

כאמור, Hertz התחדשה במשרדים חדשים שהוקמו בחולון בהשקעה של מעל 8 מיליון שקל. מהרץ נמסר כי המעבר למטה החדש, המתפרס על שטח של 1,650 מ"ר, מתבצע על רקע הגדלת הפעילות של הרץ בישראל, כאשר לאחרונה חתמה גם על ייצוג ענקיות השכרת הרכב הבינלאומיות Dollar ו־Thrifty. אורח הכבוד, טאריד, שגזר את הסרט בטקס חנוכת הבית סיפר לנוכחים על סיוריו בישראל ובביקור במרכז החדשנות לרכב שהקימו שחר וקז בת"א. "היה מרתק לפגוש את האנשים והטכנולוגיה פורצת הדרך אותה הם מפתחים עבור תעשיית הרכב הבינ"ל". עוד אמר, "כנראה שיצטרכו למצוא בדיחות אחרות בהקשר לישראל, מאחר וגמלים אין פה כבר המון שנים", אמר.