60f MSC מביטה קדימה: מאריכה הפסקת פעילותה ל-31 ביולי ומפרסמת תוכנית שייט ל-2021 - Passportnews

MSC מביטה קדימה: מאריכה הפסקת פעילותה ל-31 ביולי ומפרסמת תוכנית שייט ל-2021

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בטווח הקצר, החברה תשוב לפעילות לעונת החורף 2020/2021 בשלבים ולאזורים מסוימים בזמן הנכון ולפי הנחיות רשויות הבריאות הלאומיות והבינלאומיות
Msc
צילום: MSC

בעוד שהעולם ממשיך להתמודד עם אתגרי המגיפה ועם מגבלות נסיעות משמעותיות שעדיין קיימות באזורים רבים, הודיעה היום MSC Cruises כי תמשיך להאריך את עצירת פעילות הצי שלה עד ל 31 ביולי 2020.

בטווח הקצר, החברה תשוב לפעילות לעונת החורף 2020/2021 בשלבים ולאזורים מסוימים בזמן הנכון ולפי הנחיות רשויות הבריאות הלאומיות והבינלאומיות הרלוונטיות וסמכויות רגולציה נוספות. בקרוב החברה תודיע על פרוטוקול חדש המתמקד בבריאות ובטחון של הנוסעים.

בקיץ 2021 מבטיחים בחברת הקרוזים האיטלקית נראה את כל צי האוניות של MSC CRUISES הכולל 19 אוניות, בינהן שתי אוניות חדשות לגמרי שנמצאות כעת בבנייה MSC VIRTUOSA ו MSC SEASHORE בפעילות מלאה.
בעקבות זאת, עבור כל האורחים אשר יש להם הזמנה קיימת ליציאה החל מהיום ועד 31/10/2020, להזמנות תהיינה בתנאים גמישים, המאפשרים לאורחים לדחות את השייט לתאריך יציאה עתידי עד 31 בדצמבר 2021 ועד 48 שעות לפני היציאה של השייט המקורי.
כיום, חברת הקרוזים שבסיסה בשוויץ, אישרה מחדש את תוכנית הקיץ המלאה שלה לשנת 2021, שתכלול שתי אוניות חדשות הנמצאות כעת בבנייה וסדרת מסלולים חדשים ומועשרים.
ג'אני אונוראטו, מנכ"ל MSC Cruises,: "בעוד שהיום קיבלנו החלטה קשה להאריך עוד יותר את עצירת פעילות האוניות שלנו, חשוב שנביט קדימה אנו יודעים כי לקוחותינו חולמים לטייל ורוצים כבר לתכנן את חופשתם לשנה הבאה. מסיבה זו , אישרנו כעת גם את תכנית הקיץ המלאה שלנו לשנת 2021 כך שכל האורחים – אשר יש להם הזמנות קיימות שבוטלו עד ה 31- ביולי וגם אלה עם הזמנות קיימות עד ה 31- באוקטובר אשר להינות מתנאי הגמישות שלנו – יוכלו להזמין בביטחון ".
מר אונרטו הוסיף כי "בטווח זמן קצר יותר, האוניות שלנו יחזרו לשירות רק כשהזמן יהיה נכון, בשלבים ולפי אזורים מסוימים. כל זאת לפי הנחיות של רשויות הרגולציה הלאומיות והבינלאומיות הרלוונטיות ורשויות הפיקוח האחרות ולפי הפרוטוקול החדש המתמקד בבריאות ובבטיחות עליו נודיע בקרוב. בדרך זו, בהדרגה, כל האוניות שלנו יחזרו לים עד לתחילת עונת הקיץ 2021 של MSC CRUISES.
להלן הדגשים העיקריים של תוכנית MSC Cruises לקיץ 2021, הכוללת את כל 17 האוניות המהוות כיום חלק מצי החברה וכן את שתי האוניות החדשות שנמצאות עדיין בבנייה, MSC Virtuosa ו- MSC Seashore- סה"כ צי המונה 19 אוניות.
תוכנית קיץ 2021 של MSC CRUISES מציעה מגוון עצום של אפשרויות וגמישות כך שכל אורח יוכל למצוא חופשה כפי שיחפוץ ולהזמינה בבטחה.
אורך שייט שיתאים לכולם, החל ממיני קרוז של 3 או 4 לילות, הפלגות רגילות של 7 לילות ועד הפלגות ארוכות יותר של 9, 11 ו 14 לילות.
עם צי המונה 19 אוניות, יוכלו האורחים לבחור בין אוניות מסורתיות לבין אוניות גדולות ומודרניות עם שפע של שטח חיצוני.
מספר גדול של נמלים מהם יוכלו האורחים להפליג . באופן זה , יוכלו האורחים למצוא את הנמל ממנו נוח להם להתחיל ולסיים את השייט.
בנוסף למגוון יעדים נרחב, אוניות MSC Cruises מציעות חוויה עשירה ומהנה עם אפשרויות בילוי משפחתיות, בידור ברמה עולמית, חוויות קולינריות בינלאומיות מעולות והכל באוניות נוצצות ומרהיבות. בנוסף חדרי אירוח מודרנים ומרווחים, שפע של שטחים ציבוריים וטכנולוגיה מתקדמת. בנוסף מועדון היאכט קלאב היוקרתי באוניות מסדרות של Fantasia, Meraviglia ו- Seaside, עבור אותם אורחים המחפשים שירות אישי ומתקנים ייחודים וייעודיים למועדון זה.
כל אוניות של סדרת MSC SEASIDE המבוקשת תמוקמנה במערב הים התיכון.

MSC מאריכה את הפסקת פעילותה לחודש יולי
MSC GRANDIOSA. צילום: MSC

שלוש אוניות חדשניות, של סדרת MSC SEASIDE המתאפיינות בשטחן הציבורי החיצוני העצום המחברות את האורחים לחוויה ימית, יפליגו יחד לראשונה במערב הים התיכון. אוניות אלה – MSC Seaside, MSC Seaview ו- MSC Seashore – תוכננו למזג אוויר חם יותר עם מרחב חיצוני גדול יותר.
MSC Seashore תחל לפעול החל מה -1 באוגוסט 2021 בגלל העיכוב שנגרם עקב סגירת המספנה באופן זמני עקב מגיפת COVID-19. עד אז MSC Fantasia תקיים באופן זמני את מסלול השייט שלה (אורחים אשר הזמינותיהם הושפעו משינוי זה יהנו מקרדיט של 100$ לבזבוז באונייה).
ל-MSC SEASHORE יהיה את השטח הציבורי הגדול ביותר באופן יחסי לעומת כל יתר האוניות של MSC CRUISES. האוניה תציע את המסלול הקלאסי של 6 פניני אירופה ותגיע לגנואה, נאפולי, מסינה, וולטה, ברצלונה, ומרסיי .
ל MSC SEASHORE החדשה ביותר, תצטרפנה האוניות האחיות שלה: MSC SEAVIEW ו MSC SEASIDE מנמל הבית בגנואה וגם הן יבצעו שיוטים בני 7 לילות באזורים הכי מרהיבים בעולם.

החל מאוגוסט, MSC CRUISES תחזור לתוניס כאשר MSC Fantasia תבצע שיוטים בני 7 לילות מגנואה ותכלול במסלולה את מרסיי, ברצלונה, נמל לה גולט בתוניס, פלרמו וצ'יוויטווקיה (הנמל הסמוך לרומא).
כמו כן, לקראת סוף הקיץ תהיינה הפלגות בנות 9 עד 12 לילות מגנואה באיטליה למרוקו, האיים הקנאריים, מדרייה ופורטוגל וישראל עם MSC POESIA אשר תשהה בישראל לילה ותאפשר לאורחים ליהנות מבילוי לילי בחיפה המרהיבה.

מסלולים מעודכנים במזרח הים התיכון :
חדש לקיץ 2021 , MSC LIRICA תחל הפלגותיה בוונציה ותעגון בנמל האיטלקי הצפוני טרייסט ותכלול מסלול מרהיב הכולל את זאדר, דוברובניק וספליט בקרואטיה , קוטור , מוטנגרו וקורפו ביוון.
בנוסף, MSC MUSICA , MSC ORCHESTRA, MSC OPERA ו MSC SINFONIA יציעו גם הן מסלולים בני 7 לילות אשר יצאו מונציה ויעגנו באיי יוון, מונטנגרו וקרואטיה.

מגוון מסלולים מיוחדים בצפון אירופה:

מתחילת מאי תחל MSC Virtuosa החדשה לגמרי את עונת הקיץ הראשונה שלה עם הפלגות של 7 עד 14 לילות מהנמל הגרמני קיל, גרמניה, לסירוגין בין הפיורדים לבירות הבלטיות, כאשר כל מסלולי הטיול מציעים יציאה גם מנמל קופנהגן, דנמרק.
ניתן יהיה גם ליהנות מהפיורדים המפורסמים של החוף המערבי של נורווגיה ובירות הבלטיות, בטיול של 7 עד 14 לילות עם אוניית -. MSC Splendida ניתן יהיה ליהנות גם מהפלגות ארוכות יותר של 10 ו -11 לילות לבירות הבלטיות ולכף הצפוני.
MSC Magnifica תצא מנמל הבית בסאות'המפטון, בריטניה ותציע מסלולי טיול של 7 לילות לפיורדים הקסומים של נורבגיה, 14 לילות לבירות הבלטיות או מסלולים בים התיכון החל מאמצע אוגוסט, 12 לילות לאיים הקנריים ושייט של 7 לילות ל "פניני הצפון" : המבורג, גרמניה; רוטרדם, הולנד; ברוז', בלגיה ולה האבר, צרפת.
MSC Preziosa תציע מסלולים מיוחדים בני 9-14 לילות מהמבורג ותכלול בין היתר יעדים כמו אירלנד, איסלנד, והכף הצפוני ושפיצברגן .
הקאריביים השימשיים והבהאמה:
MSC Meraviglia, הידועה בשם "האוניה לכל עונות השנה", תציע הפלגות של 7 לילות ממיאמי בפלורידה היוצאת בכל שבת, ואילו MSC Armonia תציע שיוטים קצרים יותר של 3 ו -4 לילות ממיאמי בימי שני ושישי הכוללים גם את Ocean Cay MSC Marine Reserve.
חדש לקיץ הבא, MSC Divina האלגנטית תפליג לראשונה מנמל קנוורל, פלורידה – נמל בית חדש להפלגות MSC – ותציע אפשרות ליהנות מהפלגות קצרות ו/או ארכות בני 3, 4 ו- 7 לילות שתצאנה בימי ראשון וחמישי. עם נמל בית חדש זה, לאורחי MSC Cruises תהיה כעת אפשרות ליהנות מאזור אורלנדו לפני השייט או בתום השייט ולהרחיב את חווית החופשה שלהם.
Ocean Cay MSC Marine Reserve יישאר גולת הכותרת העיקרית של הפלגות באיים הקריביים, כאשר שלושת האוניות תגענה לאי הפרטי בבהאמה. בלעדי לאורחי MSC Cruises, האי הפרטי – הממוקם רק 65 מייל ממיאמי – מוקף 64 מ"ר של שמורה ימית, מציע לאורחים הזדמנות ייחודית לגלות את עולם המים המקומי, לספוג את רוח התרבות הבהאמית ולהתחבר לעצמם ברוגע.
עם האוניות שתעגונה משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות, האורחים יכולים לבלות יום שלם וליהנות משני קילומטרים של חוף ים ברמה עולמית, עם מבחר רחב של פעילויות ​​כמו דייג בים העמוק, הרפתקאות שנורקלינג קיאקים ועוד. בערב האי מתעורר לחיים עם מופע מגדלור מרהיב, מצעד Junkanoo אותנטי ואנרגטי עתיר ריקודים תחת הכוכבים עם מוזיקה חיה של אמנים ותקליטנים בהאמים.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “MSC מביטה קדימה: מאריכה הפסקת פעילותה ל-31 ביולי ומפרסמת תוכנית שייט ל-2021”

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.