צפו: סופיה לורן משיקה את אוניית הפאר החדשה של MSC

SEAVIEW האוניה החדשה של MSC הושקה אתמול בטקס חגיגי בנמל הבית של החברה בגנואה ויצאה היום להפלגת בכורה בהשתתפות מוזמנים רבים, וביניהם השחקנית סופיה לורן, הנהלת החברה וסוכנים מישראל, בראשות טלי נוי, מנכ"לית החברה בישראל

SEA VIEW BY MSC

MSC Seaview, אניית הקרוזים הגדולה ביותר שנבנתה באיטליה, נמסרה לחברת MSC במספנת "פינקנטיירי" במונפלקונה ביום שני האחרון, ובמשך 3 ימים הפליגה לנמל הבית של חברת הקרוזים בגנואה, ובה התקיים אתמול, מוצאי שבת, טקס ההשקה החגיגי, והיום היא יצאה להפלגת הבכורה בים התיכון.

בטקס אירוע ההשקה בנמל גנואה השתתפו בכירי חברת השייט האיטלקית, וביניהם ג'יאנלואיג'י אפונטה, בעל הבית, סוכני החברה, אומנים מובילים ויותר מ-1,000 אורחים מרחבי העולם, כולל משלחת ישראלית בראשות טלי נוי, מנכ"לית סניף החברה בארץ, שהגיעו לצפות מקרוב באניית הדגל של חברת הקרוזים.

סופיה לורן, הקמע של החברה, גזרה את סרט ההשקה, ומנכ"ל MSC, ג'יאני אונוראטו, בירך את האורחים וציין כי הוא גאה להשיק את האנייה הגדולה ביותר, שנבנתה באיטליה, ואת חברת הקרוזים המתפתחת ביותר בעולם. אונוראטו הודה לסוכני החברה בכל רחבי העולם והדגיש במיוחד את צוות החברה בישראל על ההישגים בישראל. באירוע ההשקה צויינו 15 המדינות המובילות את בקרוזים של MSC וישראל בינהם.

MSC Seaview היא האנייה ה-15 של חברת הקרוזים האיטלקית, ואניית 'הדור הבא' השלישית של החברה, שהושקה ב-12 החודשים האחרונים, אחרי ה- MSC Meraviglia וה- MSC Seaside.

ה-Seaview, אחותה התאומה של ה-Seaside, שהושקה בנובמבר האחרון, יכולה להכיל 5,331 אורחים ולרשותם 1,413 אנשי צוות. עפ"י התכנית ה-Seaview תפליג הקיץ במסלולים בים התיכון ובחורף הקרוב תעבור לשוט במסלולים בדרום אמריקה.

הייחוד של ה-Seaview, מלבד הגודל ומגוון האטרקציות והחוויות שהיא מספקת לנוסעים, בא לידי ביטוי בשני נושאים מרכזיים: המרחבים הפתוחים והטכנולוגיה הידידותית לסביבה.

בחברת MSC מתארים את האנייה כ‘game changer’ לנוסעים חובבי הפעילות בזכות המרחבים הציבוריים על הסיפון, המספקים שפע של אפשרויות לפעילות פנאי ונופש.

כמו כן, ה-Seaview צפויה לקבל אות 'עיצוב 3 כוכבים' מטעם האגודה הבינלאומית RINA על השכלולים בטכנולוגיה הסביבתית שלה, הכוללת מגוון תכונות ידידותיות לסביבה, וביניהן: מערכת לטיהור גזי פליטה, טיפול מתקדם בחיסכון במים ושיטות לפריקת דלק ממערכות מכניות.

ב-MSC לא שוקטים על השמרים, ובעוד 9 חודשים תושק כבר אנייה חדשה נוספת, ה-MSC Bellissima, הראשונה מבין שתי אניות אחיות של ה-MSC Meraviglia, שהושקה בשנה שעברה.

צילומים: יח"צ MSC

טקס גזירת הסרט של אוניית ה-SEAVIEW על ידי השחקנית סופיה לורן

 

מימין: מנכ"ל MSC Cruises ג'יאניני אונוראטו, טלי נוי ויו"ר תאגיד MSC וואגו 

סופיה לורן

"הקמע": השחקנית סופיה לורן באירוע ההשקה של אוניית ה-SEAVIEW אתמול ((שבת) בגנואה, איטליה