אמצעי בטיחות חדשים ומתוגברים לכל הטיסות הנכנסות לארה”ב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הכללים החדשים מחייבים את כל חברות התעופה בעולם לפני המראת המטוס לכל יעד בארה"ב. בין הכללים: תשאול נוסעים, בדיקת מכשירים אלקטרוניים אישיים והידוק האבטחה סביב המטוסים וטרקליני הנוסעים

הממשל האמריקני הורה על אמצעי בטיחות חדשים בכל הטיסות לארצות הברית, המחייבים מעתה את כל חברות התעופה לפני העלייה לטיסה בנמלי המוצא, כולל תשאול מקיף של הנוסעים, אזרחי ארה”ב או זרים, ע”י נציגי חברת התעופה.

אמצעי הבטיחות החדשים יחולו על כ-2,100 טיסות הנכנסות מדי יום לארצות הברית, וכל חברות התעופה ברחבי העולם מחויבות לפעול עפ”י הנדרש, כשהתקנות המעודכנות, עוד לפני שנכנסו לתוקף מחייב, כבר מיושמות בנמלי תעופה בינלאומיים רבים.

תהליך התשאול אינו אחיד בין חברות התעופה, כשבחלקן הנוסעים נדרשים למלא טופס ואחרות מסתפקות בתשאול בעל פה. חברות תעופה אמריקניות מיישמות זה מכבר את הכללים החדשים, אך חלקן מערערות על ההחלטה לשלב את עובדיהן בהליך הבידוק הביטחוני.

הכללים החדשים מתמקדים בהגברת הסינון והבדיקה של מכשירים אלקטרוניים אישיים ונהלי אבטחה מחמירים יותר סביב מטוסים וטרקליני הנוסעים בנמל התעופה.

נהלי הבטיחות בנושא המכשירים האלקטרוניים נבחן מחדש, ובחודשים הקרובים ייכנסו לתוקף נהלי בטיחות חדשים, לאחר שפג האיסור על הכנסת מכשירים אלקטרוניים גדולים, מחשבים ניידים ומצלמות, לתא הנוסעים, שחל על מספר חברות תעופה במזרח התיכון. ראוי לציין כי רשות התעופה האמריקנית דרשה לאחרונה לאסור גם משלוח מכשירים אלקטרוניים, המצוידים בסוללות ליתיום, במזוודות בתא המטען של המטוס.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.