מנכ"ל חדש למלון אחוזת אסיינדה ביער: דודו עוז

המלונאי הוותיק ממשיך לאתגר הבא עם מינויו לתפקיד מנכ''ל מלון רשת מלונות סי הוטלס בצפון. כיהן בתפקידו האחרון כמנכ''ל ''הגושרים מלון בטבע''. ''מאמין שאוכל ליישם את הניסיון העשיר שלי בענף ולהצעיד את המלון להישגים''

דודו עוז – מנכל אחוזת אסיינדה ביער

מנכ"ל חדש למלון אחוזת אסיינדה ביער – דודו עוז.

עוז בעל ניסיון עשיר בענף המלונאות, שימש בין היתר בעברו כמנכ"ל מלון מרידיאן ים המלח (מלון "דיוויד" ים המלח כיום) מלון קראון פלזה ים המלח, מנהל התפעול של רשת מלונות קראון פלזה ובתפקידו האחרון כמנכ"ל "הגושרים מלון בטבע".

בשיחה עם "פספורטניוז" סיפר עוז על ציפיותיו מהתפקיד החדש: לאחר תקופה נהדרת ומלאת פעילות במלון הגושרים, אני עם הפנים לתפקיד הבא באחוזת אסיינדה ביער. אני מקווה ומאמין שאוכל ליישם את הניסיון העשיר והידע המוכח שצברתי במהלך שלושה עשורים בענף ולהצעיד גם אותו להישגים".

מלון אחוזת אסיינדה ביער הממוקם במעלות-תרשיחא עבר שדרוגים בהיקפים נרחבים, לרבות שדרוג החדרים והשטחים הציבוריים. המלון מציע 156 חדרים סה"כ ומשתרע על פני 77 דונם של מרחבים ירוקים על טהרת הטבע והנוף הגלילי. בנוסף, במלון מציעים מגוון פעילויות לכל טווח הגילאים, החל מספא רחב היקף, אודיטוריום, מתחם מיני גולף, מגוון ארוחות (מסעדת "קופי בר" המציעה תפריט חלבי עשיר ומסעדת "חרמון" המגישה ארוחות עשירות במזנונים עשירים, סוויטות משודרגות, פעילויות תוכן בעלות ערך מוסף ובהלימה למגוון האוכלוסייה השוהה בו.